Data o prodejně se načítají

Nic než kvalita

logo K-Classic, K-Bio, bevola, K-Favourites, K-take it veggie

Naši zákazníci oceňují kvalitu a vynikající poměr ceny a kvality vlastních značek Kaufland. Proto náš management kvality dělá vše pro to, aby tato očekávání splnil. Proto každý výrobek vlastní značky Kaufland, bez ohledu na to, kde se vyrábí nebo prodává, musí splňovat naše vysoké standardy kvality, chuti a bezpečnosti.

Kvalita výrobku

Naše měřítka

Přání a požadavky našich zákazníků jsou naší nejvyšší prioritou. Spolu se zákonnými požadavky tvoří základ pro vývoj a výrobu všech produktů vlastní značky Kaufland. Chuť a kvalitu produktu ovlivňují také faktory, jako je receptura, složení a suroviny, stejně jako dodavatelé a výroba. Naším cílem je sladit je tak, abychom zajistili trvale vysokou kvalitu produktů a neustále zlepšovali kvalitu produktů naší vlastní značky. Transparentnost je pro nás důležitá. Proto o mnoha našich produktech najdete více informací, než ukládá zákon.


Specifikace

Dva nejdůležitější body

Naším cílem jsou vysoce kvalitní a bezpečné produkty privátních značek, které splňují očekávání našich zákazníků. Dva body jsou pro nás obzvláště důležité: Potřeby našich zákazníků a zákonné požadavky.

Mladá žena nakupuje v Kauflandu

Požadavky zákazníků

Vysoce kvalitní specifikace jsou základem pro to, abychom mohli nabízet vysoce kvalitní a bezpečné produkty kdekoli a kdykoli. U mnoha receptur našich vlastních značek navíc bereme v úvahu národní chuťové preference.

Dřevěné kladívko a knihy

Zákonné požadavky

Samozřejmě dodržujeme všechny zákony, nařízení a směrnice, jako je nařízení o informacích o potravinách, ekologické nařízení, směrnice o nekalých obchodních praktikách nebo národní zákony a zvláštnosti a důsledně je implementujeme.


Produkty

Základ naší kvality

Graf s faktory, které ovlivňují kvalitu obilí.

Základem našich produktů jsou pečlivě vybrané suroviny. Jelikož se jedná o přírodní produkty, jejich vlastnosti podléhají přirozeným výkyvům (viz obrázek). V závislosti na ročním období, době sklizně nebo původu se mohou lišit vzhledem, velikostí nebo obsaženými látkami.

Udržitelné suroviny

Naším cílem je, aby byl sortiment naší vlastní značky ještě udržitelnější. Například suroviny jako kakao se snažíme nakupovat pouze v certifikované kvalitě. Udržitelné suroviny bohužel často nejsou dostupné v dostatečném množství, aby je bylo možné jednotně využívat v celé Evropě. Více o udržitelnosti v Kauflandu a našem udržitelně navrženém sortimentu se dozvíte zde.

Různé druhy koření

Nejlepší chuť

V Kauflandu spolupracuje management kvality a nákup na tom, aby chuť a vzhled výrobků naší vlastní značky vždy odpovídaly přáním našich zákazníků a našim vlastním přísným specifikacím kvality.

Kontrolování kvality

Kontrolovaná kvalita

Naše produkty jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebními ústavy a testovacími časopisy na složení, deklaraci, škodlivé látky a mikrobiologii. Senzorické vlastnosti jako je vůně, vzhled a chuť našich produktů kontrolujeme také v pravidelných degustacích.


Dodavatelé

Vybraní dodavatelé

A man shakes hands with another person.

Při výrobě vlastních značek se spoléháme na pečlivě vybrané dodavatele, kteří jsou odborníky na svůj produkt. Při výběru věnujeme zvláštní pozornost dodržování zavedených standardů, jako je IFS (International Features Standard) a provádíme pravidelné audity dodavatelů. Naši dodavatelé pečlivě vybírají suroviny a výrobní metody pro produkty naší vlastní značky. V závislosti na místě výroby a výrobních zařízeních mohou existovat rozdíly, například kvůli původu surovin nebo použitých přísad, abychom vám mohli nabídnout trvale vysokou kvalitu.

mapa dodavatelů

Krátké dodací trasy

Při výběru našich dodavatelů sázíme na co nejkratší přepravní trasy. To zajišťuje maximální čerstvost, šetří emise a posiluje místní společnosti. Abychom zajistili, že zboží bude vždy dostupné v našich více než 1.350 pobočkách v osmi zemích, spoléháme se také na strategii více dodavatelů u některých produktů naší vlastní značky. To znamená, že výrobek nevyrábí pouze jeden dodavatel, ale různí dodavatelé, kteří pak toto zboží dodávají do určitých zemí. V případě potřeby samozřejmě naše receptury přizpůsobujeme národním požadavkům nebo právním předpisům jednotlivých zemí.


Transparentnost

Transparentnost vytváří důvěru

Zakládáme si na transparentnosti. Například tím, že vám naše prohlášení usnadní nakupování. Kromě zákonem požadovaných informací, jako je seznam složek a nutriční hodnoty, jsme na přední stranu mnoha produktů umístili důležitá loga a pečeti. Například můžete na první pohled vidět, jaký standard udržitelnosti má produkt s kakaem nebo jaké mají výživové hodnoty naše různé rýžové koláčky K-Bio. Která loga a pečetě používáme na produktech naší vlastní značky a co znamenají můžete zjistit ZDE.