Data o prodejně se načítají

Ocenění

Chceme zůstat ve formě, proto se pravidelně účastníme soutěží v České republice i v celé Evropě. Nejen odborní porotci, ale hlavně sami zákazníci už Kaufland mnohokrát ocenili a toho si vážíme nejvíce. Nedávno jsme získali například ocenění Obchodník roku nebo Superbrands.

Ocenění produktů

Máme výrobky, které stojí za to. Koukněte na jejich ocenění.

Kuniboo - Volba spotřebitelů

Produktová řada Kuniboo zvítězila v kategorii Dětské oblečení v rámci markeingového programu Volba spotřebitelů, který oceňuje výrobky inovované či nově uvedené na český rychloobrátkový trh.

Vítěz testu časopisu dTest

V zářijovém čísle časopisu dTestu zvítězila v testu smetan právě Smetana ke šlehání značky K-Classic. Konkurence byla veliká (celkem 22 vzorků) a hodnotila se nejen kvalita šlehačky - jako šlehatelnost, nášleh (zvětšení objemu) či stabilita, ale i obsah tuku či senzorické vlastnosti.  K-Classic Smetana ke šlehání obsahuje 32% tuku a našleháte ji za 32 sekund.

Ocenění časopisu dTest za kvalitu soli

Hodnocení "velmi dobrá kvalita" získala v testu devatenácti solí K-Classic sůl + iodin, v testu obdržela celkem 81 %. Hodnotila se kvalita, senzorické vlastnosti (intenzita slané chuti, přítomnost cizích vůní a příchutí, intenzitu tvrdosti či hrubost krystalků), obsah minerálních látek a správnost deklarovaných údajů.

Česká chuťovka 2018

V jubilejním 10. ročníku soutěže o Dobrý potravinový výrobek zabodoval Kaufland již počtvrté v řadě.  Ocenění „Česká chuťovka 2018“ získaly hned tři výrobky privátní značky K-Classic. Jednalo se o výrobky Vlašský salát, Bramborový salát a Pikantní sýrovou pomazánku s česnekem. Všechny výrobky jsou vyráběny z poctivé majonézy a bez přidaných sladidel.

Volba spotřebitelů 2018 - nejlepší novinka

I v roce 2018 se stal Kaufland Volbou spotřebitelů – konkrétně v kategorii Maso a masné výrobky, s řadou mletých mas od Našich řezníků vlastní značky K-Purland.
Mletá masa od Našich řezníků obsahují vždy pouze 100 % masa. Tato nová receptura neobsahuje žádné stabilizátory či přídavné látky. Masa mají podle druhu různý obsah tuku a z nabídky si tak vybere opravdu každý. Balena jsou v ochranné atmosféře po 400 či 500 gramech. Všechna tato masa jsou zpracovávána v našem masozávodě v Modleticích u Prahy.

Řada oceněných mletých mas zahrnuje:
Vepřové mleté maso z kýty, obsahuje pouze 7% tuku
Vepřové mleté maso z plece – 15 % tuku
Mleté maso mix, - 20% tuku
Hovězí mleté maso – 15 % tuku
Vepřové mleté maso z kýty a plece – 20% tuku


Volba spotřebitelů 2017

Volba spotřebotelů pro rok 2017

Vlastní značka společnosti Kaufland Česká republika K-take it veggie, zahrnující vegetariánské a veganské výrobky, zaujala i porotu 17. ročníku soutěže prestižního marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka.

Ocenění Novinka roku v kategorii Speciální potraviny získala Mandlová, rýžová a sójová mléka, která jsou alternativou klasických mléčných výrobků. Další ocenění, Nejlepší novinka v kategorii Maso, získala uzená masa značky Naši řezníci z vlastního masozávodu v Modleticích. 

Česká chuťovka 2017

Ocenění Česká chuťovka 2017

Hodnotitelská komise soutěže „Česká chuťovka 2017“ složená z nezávislých odborníků s vysokým odborným kreditem ocenila 4 výrobky společnosti Kaufland Česká republika. Ocenění získalo pivo Bruncvík a 3 výrobky masozávodu Kaufland, a to Anglická slanina, Selský uzený bok a Uzená vepřová kýta.

Hlavním hodnoceným kritériem je chuť výrobku, dále jeho design a spotřebitelská využitelnost. Přihlášený výrobek musí být od českého výrobce a vyrobený v ČR.

Řeznicko-uzenářská prodejna 2017

Ocenění řeznicko-uzenářská prodejna 2017

Český svaz zpracovatelů masa vyhlásil krajské a celostátní vítěze soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017. A společnost Kaufland Česká republika měla mezi oceněnými i tento rok svého zástupce. Po prodejnách v Českém Krumlově, Sokolově, Liberci a Písku, které bodovaly v předchozích letech, se letos Řeznicko-uzenářskou prodejnou 2017 za kraj Hlavní město Praha stala prodejna Kaufland v Praze 6 na Vypichu.

Obslužný pult s masem prodejny Kaufland v Praze na Vypichu se mezi specializovanými prodejnami masa a uzenin rozhodně neztratil a utvrdil své zákazníky v tom, že kvalita masa stejně jako jeho široký sortiment jsou pro společnost Kaufland zcela zásadní.

Česká chuťovka 2016

Cena za nejlepší chuť

Naše maso letos opět získalo ocenění Česká Chuťovka. Za rok 2016 byly oceněny Premium rolovaná plec, Uzené koleno z kýty, Debrecínský špek, Gazdovská slanina, Uzený bok s česnekem a Paprikový lalok.

V soutěži se hodnotí hlavně kritéria jako chuť výrobku, jeho design a spotřebitelská využitelnost. Česká chuťovka je tak jak pro výrobce, tak pro zákazníky znakem vysoké kvality a zaručeného českého původu.

Volba spotřebitelů 2016 – Nejlepší novinka

Uznání zákazníků za nové oblíbené výrobky

Za 16. ročník Volby spotřebitelů dostal Kaufland ocenění za Nejlepší novinku v kategorii Čerstvé vepřové a hovězí maso. Uznání je jistotou pro zákazníky prodejen Kaufland, že si s výrobky značky Naši řezníci kupují jen výbornou kvalitu.

Vítězné výrobky jako každý rok vybírali sami spotřebitelé formou výzkumu. Hodnotili obal, zkušenosti a dojem z výrobků.  

Děkujeme vám, vaší volby si velmi vážíme.

Řeznicko-uzenářská prodejna 2015

Cena za nejlepší kvalitu a sortiment masa

Český svaz zpracovatelů masa pořádal 8. ročník soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2015. Za Karlovarský kraj zvítězila prodejna Kaufland v Sokolově. Kaufland potvrdil, že kvalita masa stejně jako jeho široký sortiment jsou pro společnost zásadní, a mezi specializovanými prodejnami masa a uzenin se tedy rozhodně neztratí.

Cílem soutěže je ocenění a prezentace kvality sortimentu, vysokého standardu služeb, čerstvosti nabízených produktů a celkové úrovně prodeje. Hodnocení zajišťují takzvaní tajní zákazníci. Ti hodnotí v prodejnách například první dojem při vstupu do prodejny, sortiment, vybavení prodejny apod.

Volba spotřebitelů 2015 – Nejlepší novinka

Uznání zákazníků za nové oblíbené výrobky

Vítěze programu Volby spotřebitelů letos spotřebitelé volili už po patnácté. Kaufland získal ocenění za Nejlepší novinku a to hned ve 3 kategoriích. Novinkami roku 2015 byly českými spotřebiteli zvoleny uzeniny K-Classic Poličan a Vysočina v kategorii Trvanlivé salámy, K-Classic Tradiční pomazánkové s křenem v kategorii Saláty a pomazánky a Vinná klobása K-Purland v kategorii Čerstvé masné výrobky.

Podkladem pro udělení ocenění jsou výsledky exkluzivního výzkumu, který vycházel z celkového dojmu, hodnocení obalu a zkušeností s produkty.

Za ocenění děkujeme, vážíme si ho.

Česká chuťovka 2015

Cena za nejlepší chuť

V 7. ročníku soutěži o nejlepší tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka se hodnotilo maso z našeho vlastního masozávodu: Kladenské pečeně a Moravská krkovice.

Přihlášený výrobek musí být od českého výrobce a vyrobený v ČR. Značka Česká chuťovka je stále oblíbenější u výrobců i spotřebitelů potravin, protože srozumitelně zákazníkům sděluje, že oceněný výrobek je nejen českého původu, ale je také zaručeně kvalitní a chutný.

Ocenění časopisu dTest za kvalitu masa 2/2015

Hodnocení nezávislého magazínu masných výrobků

Maso K-Purland dosáhlo dobrého hodnocení v testu nezávislého spotřebitelského časopisu dTest 2/2015. Časopis srovnával celkem 12 masných produktů od různých výrobců.

K-Purland Mělněné maso extra dosáhlo velmi dobrého hodnocení 80 %. K-Purland mělněné maso dosáhlo dobrého hodnocení 66 %. Všechny produkty prošly důkladným laboratorním testováním.

Mezi nejdůležitější testovaná kritéria patří:

  • obsah masa
  • dodržení deklarace masa a tuku
  • mikrobiologie
  • senzorické hodnocení

Obsah masa je počítán pomocí dílčích parametrů. Spadá sem například obsah vody, tuku, kolagenu nebo popela, který dokládá množství minerálních látek. Jednou z proměnných je také podíl bílkovin.

Volba spotřebitelů 2014 – Nejlepší novinka

Uznání zákazníků za nové oblíbené výrobky

Za letošní 14. ročník si vysloužil Kaufland ocenění Volba spotřebitelů 2014 – Nejlepší novinka za své vyzrálé a čerstvé maso K-Purland.

Nejlepší novinku roku volí sami spotřebitelé. Letos vybírali ze 127 výrobků v celkem 41 kategoriích. Získaného ocenění si velmi vážíme a děkujeme vám.

K-Purland oceněno pečetí kvality DLG 2014

Cena za úroveň masných výrobků

Jak poznáte opravdu dobré maso? Na to se zaměřily Německá zemědělská společnost DLG a Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Čeští potravinářští experti hodnotili české výrobky, které při splnění náročných kritérií, obdržely pečeť DLG‑kvality.

Testování podrobili i maso K‑Purland. Za kvalitu, čerstvost a chuť masových specialit K‑Purland jsme získali 58x zlato, 19x stříbro a 12x bronz. Takže si můžete být jistí, že si opravdu pochutnáte.

Prezentace společnosti

Čeho si na nás váží zákazníci i odborníci?

Superbrands 2018

Jsme Superbrand pro rok 2018. Značky, které získají toto prestižní ocenění, musejí projít nezávislým tříkolovým poměřováním napříč desítkami kategorií. Bere se ohled například na obchodní výsledky, odborný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě B2C značek na spotřebitelský průzkum.

Superbrands 2017

Ocenění Superbrands 2017

Právo užívat pečeť kvality Superbrands v roce 2017 získalo 60 firem, z nichž 44 získalo titul Consumer Superbrands a 16 titul Business Superbrands. Společnost Kaufland Česká republika získala ocenění Czech Superbrands už počtvrté v řadě a znovu se zařadila mezi ty nejlepší značky.

Značky, které získají toto prestižní ocenění, musejí projít nezávislým tříkolovým poměřováním napříč desítkami kategorií. Bere se ohled například na obchodní výsledky, odborný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě B2C značek na spotřebitelský průzkum.

Nejdůvěryhodnější značka 2017

Nejdůvěryhodnější značka roku 2017

Program Nejdůvěryhodnější značka skupiny Atoz Marketing je spojen s rozsáhlým průzkumem zaměřeným na spotřebitelskou důvěru ve značky rychloobrátkového zboží, doplňků stravy a obchodních sítí.

Hlasování spotřebitelů probíhalo v 60 produktových kategoriích rychloobrátkového zboží a doplňků stravy a ve 12 kategoriích obchodníků. V kategorii Privátní značky získala ocenění již potřetí vlastní značka společnosti Kaufland K-Classic.

Program Důvěryhodná značka vychází z průzkumů, které ukazují, že spotřebitelská důvěra je jednou z nejdůležitějších hodnot každé značky. Při hodnocení jde proto o jednoduchou a transparentní metodologii, kde výsledek závisí pouze na názoru spotřebitelů.

Obchodník roku 2016

Cena pro Kaufland na základě názoru veřejnosti

Kaufland je MasterCard Obchodník s potravinami roku 2016. Prestižní ocenění jsme získali v rámci 23. ročníku Retail Summitu, největšího setkání obchodu u nás.

Ocenění Obchodník roku udělují organizátoři už 14 let na základě reprezentativního expertního průzkumu veřejného mínění provedeného nezávislou agenturou GfK Czech mezi spotřebiteli z celé České republiky, dále názorů odborné poroty a hlasování veřejnosti.

Národní cena kvality 2016

Cena za skvělou organizaci s mezinárodním ohlasem

Kaufland vyhrál Národní cenu kvality České republiky. Odteď se můžeme pyšnit titulem Excelentní organizace.

Národní cena kvality ČR je prestižní ocenění, vysoce hodnocené i v zahraničí. Ceny kvality mají podobná hodnocení na celém světě a udělují se v 85 zemích.

Titul Excelence, který jsme získali, je nejvyšším stupněm programů Národní ceny kvality ČR.

Nejdůvěryhodnější značka 2016

Cena za nejvyšší důvěru zákazníků

Pro rok 2016 už známe 46 nejdůvěryhodnějších značek v České republice. V kategorii Privátní značky jsme obhájili loňské vítězství za naši značku K-Classic. Dohromady hodnotili spotřebitelé téměř 600 značek.

Program Důvěryhodná značka vychází z průzkumů, které ukazují, že spotřebitelská důvěra je jednou z nejdůležitějších hodnot každé značky. Při hodnocení jde proto o jednoduchou a transparentní metodu, kde výsledek závisí pouze na názoru spotřebitelů.

Czech Superbrands Award 2016

Cena za nejvyšší kvalitu značky potřetí v řadě

Značka Kaufland působí už 18 let v oblasti českého maloobchodu a i v roce 2016 se zařadila mezi značky, které byly oceněny titulem Superbrands. Letošní ocenění je pro Kaufland už 3. v řadě.

Do úzkého výběru oceněných značek jsme se dostali na základě přísných hodnocení a s námi jen pár vyvolených. Hodnotili se značky, inovace nebo prestiž.

Zlatá Pecka 2015

Cena za nejlepší reklamu pouze na apríla

O aprílu 2015 pustil Kaufland do světa netradiční velikonoční pozdrav.

Za 90 sekundové video z dílny kreativní agentury FeelConcepts, které jste mohli vidět pouze 1. dubna, jsme sklidili nejen kladné ohlasy z médií, ale také prestižní ocenění Zlatá pecka v kategorii TV spot.

Kaufland si ze sebe „vystřelil“ a dal najevo, že má sice německé jméno, ale české srdce.

Nejdůvěryhodnější značka 2015

Cena za nejvyšší důvěru zákazníků

Kaufland je nejdůvěryhodnější značka pro rok 2015 v České republice.

Získali jsme ocenění za značku K-Classic v kategorii Privátní značky. Podle průzkumu ji jako nejdůvěryhodnější označilo 67 % dotázaných.

Czech Superbrands Award 2015

nejlépe oceněné značky na základě preference zákazníků

Kaufland je už 2. rok Superbrands.

Cenu Superbrands Award získávají značky hlavně na základě názoru zákazníků. Značky jsou pro udělení nominovány a nemohou o nominaci žádat.

O to více si získaného ocenění vážíme a děkujeme za něj.

Obchodník roku 2014

Cena pro Kaufland na základě názoru veřejnosti

Kaufland obhájil loňské prvenství a i letos zvítězil v oborové kategorii MasterCard Obchodník s potravinami roku 2014.

Vítěze ocenění volí hlavně sami zákazníci. Za důvěru děkujeme. Těšíme se na vás v Kauflandu.

Obchodník roku 2013

Cena pro Kaufland na základě názoru veřejnosti

Kaufland získal nejvíce hlasů v kategorii Obchodník roku s potravinami roku 2013. O vítězi rozhodlo hlasování českých zákazníků v reprezentativním průzkumu společnosti Incoma Gfk.

Děkujeme vám za důvěru a příjemné nakupování.

Dobrá značka 2013

Cena zvolena čtenáři prestižního časopisu

Nakladatelstrví Reader's Digest tradičně uskutečnilo jeden z nejvýznamějších průzkumů důvěry ke značkám v Evropě.

Čtenáři zvolili nejvyšším počtem hlasů Kaufland a máme tedy i největší důvěru českých domácností. Toho si moc ceníme a děkujeme vám.

TOP Retailer 2012/2013

Cena zákazníků za nejvíce navštěvované nákupní místo

Kaufland získal TOP Retailer 2012/2013 za největší počet zákazníků v České republice. Výzkum Shopping Monitor potvrdil, že Kaufland je opět nejnavštěvovanějším obchodním řetězcem v České republice.

Děkujeme a jsme rádi, že se vám u nás dobře nakupuje.

Dobrá značka 2012

Cena zvolena čtenáři prestižního časopisu

Čtenáři nakladatelství Reader's Digest mají Kaufland jako nejoblíbenější místo na nákup.

Získali jsme ocenění Dobrá značka 2012 a největší důvěru českých domácností.

Děkujeme vám.

TOP Retailer 2011/2012

Cena zákazníků za nejvíce navštěvované nákupní místo

Kaufland je TOP Retailer 2011/2012. Máme největší počet zákazníků na českém trhu a toho si vážíme. Děkujeme.

TOP Retailer 2010/2011

Cena zákazníků za nejvíce navštěvované nákupní místo

Získali jsme ocenění nejoblíbenějšího nákupního místa TOP Retailer 2010/2011. To znamená, že 19 % domácností v České republice chodí na nákup nejraději do Kauflandu. Děkujeme a ceníme si toho.

TOP Retailer 2009/2010

Cena zákazníků za nejvíce navštěvované nákupní místo

Kaufland je nejnavštěvovanější řetezec za rok 2009/2010. Jako hlavní místo k nákupu si nás zvolilo 17 % českých domácností. Máme radost a děkujeme vám.

TOP Retailer 2008/2009

Cena zákazníků za nejvíce navštěvované nákupní místo

Jsme TOP Retailer 2008/2009. To znamená nejoblíbenější místo k nákupu u českých domácností. Děkujeme.

TOP Retailer 2007/2008

Cena zákazníků za nejvíce navštěvované nákupní místo

Jsme pyšní na to, že i za rok 2007/2008 jsme mohli převzít prestižní ocenění TOP Retailer. Ocenění jsme získali společně se skupinou Schwarz. Tu na českém trhu reprezentují prodejny Kaufland a Lidl. I letos jsme pro vás nejoblíbenějším místem k nakupování. Děkujeme vám.

TOP Retailer 2006/2007

Získali jsme ocenění Zlatý dukát 2007. Ocenění nám organizátoři udělili za skupinu Swcharz v kategorii Největší obchodník. Skupina Swcharz zastupuje na českém trhu prodejny Kaufland a Lidl.

Dobrá značka 2006

Cena zvolena čtenáři prestižního časopisu

Už potřetí jsme Dobrou značkou! Získali jsme nejvíce hlasů i důvěru českých domácností, v jednom z nejprestižnějších projektů v Evropě.

Děkujeme vám.

Obchodník roku 2005

Kaufland je Obchodníkem roku 2005. Ocenění si moc vážíme, protože jste nás zvolili vy, naši zákazníci. Děkujeme vám.

Dobrá značka 2005

Cena zvolena čtenáři prestižního časopisu

Už 5. rokem si čtenáři Reader's Digest zvolili Dobrou značku 2005. Jaké značce v tomto roce důvěřují? Kaufland získal nejvíc hlasů. Ocenění si moc vážíme a děkujeme vám.

Dobrá značka 2003

Cena zvolena čtenáři prestižního časopisu

Nakladatelství Reader's Digest uspořádalo už 3. rokem hlasování čtenářů o největší důvěru obchodníkům. Jsme pyšní, že jste si vybrali právě nás a dál se budeme snažit, aby se vám u nás příjemně nakupovalo.