Data o prodejně se načítají

Ocenění

Chceme zůstat ve formě, proto se pravidelně účastníme soutěží v České republice i v celé Evropě. Nejen odborní porotci, ale hlavně sami zákazníci už Kaufland mnohokrát ocenili a toho si vážíme nejvíce. Nedávno jsme získali například ocenění Obchodník roku nebo Superbrands.

Superbrands

Společnost Kaufland – Superbrands 2024

ocenění Superbrands 2024

V letošním poměřování úspěšnosti obchodních značek jsme opět obhájili své postavení a patříme tak mezi značky oceněné titulem CZECH SUPERBRANDS 2024. Mezi nejúspěšnějšími značkami jsme po jedenácté v řadě.

Těší nás uznání nejen poroty složené z expertů z oblasti byznysu, ale hlasují i samotní zákazníci.

Superbrands 2023

Superbrands 2023

Už podesáté v řadě jsme obhájili titul Superbrands. Ceníme si toho, že jsme opět mezi nejlepšími značkami. Superbrands je uznávaná nezávislá globální autorita v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek.

O ocenění rozhodovala odborná komise složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a také zákazníci.

Superbrands 2022

Superbrands 2022

Podeváté v řadě jsme získali ocenění Superbrands. Kvalita produktů, profesionální zákaznický servis a moderní nákupní prostředí je pro nás samozřejmostí.

Ceníme si toho, že jsme opět mezi nejlepšími značkami. Superbrands je uznávaná nezávislá globální autorita v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek.

Superbrands 2021

Superbrands 2021

Zařadili jsme se již poosmé v řadě do skupiny elitních značek a obhájili titul Superbrands. Velmi nás to těší a motivuje přinášet i nadále našim zákazníkům kvalitní zboží a služby. Jsme rádi, že si nejen naši zákazníci, ale i odborná veřejnost, spojuje naši značku s významnými hodnotami, profesionálním servisem a kvalitním zbožím.

Prestižní titul Superbrands , jímž se mohou pyšnit pouze nejlepší značky v téměř 90 státech na pěti kontinentech, znovu získala společnost Kaufland Česká republika. O ocenění rozhodovala odborná komise složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a především zákazníci. Součástí komplexního hodnocení byl i spotřebitelský průzkum renomované agentury INCOMIND, který potvrdil oblíbenost společnosti Kaufland na českém trhu.

Superbrands 2020

ocenění Superbrands 2020

Již posedmé v řadě jsme se zařadili do skupiny elitních značek a obhájili titul Superbrands. Velmi nás to těší a motivuje přinášet i nadále našim zákazníkům kvalitní zboží a služby. Jsme rádi, že si nejen naši zákazníci, ale i odborná veřejnost, spojuje naši značku s významnými hodnotami, profesionálním servisem a kvalitním zbožím.

 

Superbrands 2019

ocenění Superbrands 2019

I tento rok jsme držiteli prestižního titulu Superbrands, kterým se mohou pyšnit jen ty nejlepší značky v 90 státech po celém světě. Těší nás, že Kaufland Česká republika má tu čest být mezi nimi. Rozhodli o tom profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a především zákazníci. Jejich preference, a tedy i velkou oblibu Kauflandu, potvrdil spotřebitelský průzkum renomované agentury GFK.

Superbrands 2018

Superbrands 2014 - 2018

Jsme Superbrand pro rok 2018. Značky, které získají toto prestižní ocenění, musejí projít nezávislým tříkolovým poměřováním napříč desítkami kategorií. Bere se ohled například na obchodní výsledky, odborný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě B2C značek na spotřebitelský průzkum.

Superbrands 2017

Ocenění Superbrands 2017

Právo užívat pečeť kvality Superbrands v roce 2017 získalo 60 firem, z nichž 44 získalo titul Consumer Superbrands a 16 titul Business Superbrands. Společnost Kaufland Česká republika získala ocenění Czech Superbrands už počtvrté v řadě a znovu se zařadila mezi ty nejlepší značky.

Značky, které získají toto prestižní ocenění, musejí projít nezávislým tříkolovým poměřováním napříč desítkami kategorií. Bere se ohled například na obchodní výsledky, odborný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě B2C značek na spotřebitelský průzkum.

Superbrands 2016

Cena za nejvyšší kvalitu značky potřetí v řadě

Značka Kaufland působí už 18 let v oblasti českého maloobchodu a i v roce 2016 se zařadila mezi značky, které byly oceněny titulem Superbrands. Letošní ocenění je pro Kaufland už 3. v řadě.

Do úzkého výběru oceněných značek jsme se dostali na základě přísných hodnocení a s námi jen pár vyvolených. Hodnotili se značky, inovace nebo prestiž.

Superbrands 2015

nejlépe oceněné značky na základě preference zákazníků

Kaufland je už 2. rok Superbrands.

Cenu Superbrands Award získávají značky hlavně na základě názoru zákazníků. Značky jsou pro udělení nominovány a nemohou o nominaci žádat.

O to více si získaného ocenění vážíme a děkujeme za něj.


Ocenění produktů

Máme výrobky, které stojí za to. Koukněte na jejich ocenění.

Česká Chuťovka 2020

Uzené maso privátní značky K-Mistři od fochu z Modletic!

Uzená masa a klobásy naší privátní značky K-Mistři od fochu z Modletic! a polévka Zelňačka K-Jarmark se staly „Českou chuťovkou 2020“ v rámci soutěže o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek.

 

Česká Chuťovka 2019

Moravská krkovice s oceněním Česká chuťovka

Titul v soutěži „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „Česká chuťovka“ již popáté v řadě získala společnost Kaufland. Ocenění obdrželo sedm jejích masných produktů.

Vítězné produkty:

  • Moravské uzené
  • Uzené vepřové filé
  • Moravská krkovice
  • Bavorská masová klobása
  • Uzený vepřový ocásek
  • Uzená krkovice
  • Premium rolovaná ples

Česká chuťovka 2018

K-Classic Vlašský salát, Bramborový salát a Pikantní sýrová pomazánka s česnekem

V jubilejním 10. ročníku soutěže o Dobrý potravinový výrobek zabodoval Kaufland již počtvrté v řadě.  Ocenění „Česká chuťovka 2018“ získaly hned tři výrobky privátní značky K-Classic. Jednalo se o výrobky Vlašský salát, Bramborový salát a Pikantní sýrovou pomazánku s česnekem. Všechny výrobky jsou vyráběny z poctivé majonézy a bez přidaných sladidel.

Dětská chuťovka 2019

K-Jarmark ovocný jogurt jahodový

Titul v soutěži Česká chuťovka obdržel také K-Jarmark ovocný jogurt. Cenu získal v unikátní kategorii Dětská chuťovka, o jejímž udělení rozhodují i samy děti.

Vítězný produkt:

  • K-Jarmark jogurt ovocný 150 ml, středně tučný, s příchutí třešní

Volba spotřebitelů 2020 – Nejlepší novinka

skupina produktů K-Jarmark

V roce 2020 se pyšnilo oceněním Nejlepší novinky Volby spotřebitelů hned několik produktů z řad našich privátních značek. Oceněny byly mléčné produkty značky K-Jarmark - smetanové jogurty, podmáslí, kefírové a acidofilní mléka.i řada uzených mas značky K-Mistři od fochu z Modletic! z našeho vlastního masozávodu v Modleticích u Prahy. Nejlepší novinkou v obalech se stal ekologický nEKOnečný sáček, který je dostupný na všech našich prodejnách v úseku ovoce a zeleniny.

Volba spotřebitelů 2019 – Nejlepší novinka

Nejlepší novinka - Kuniboo

Produktová řada Kuniboo zvítězila v kategorii Dětské oblečení v rámci markeingového programu Volba spotřebitelů, který oceňuje výrobky inovované či nově uvedené na český rychloobrátkový trh.

Vítěz testu časopisu dTest

d-Test K-Classic Smetana ke šlehání 2018

V zářijovém čísle časopisu dTestu zvítězila v testu smetan právě Smetana ke šlehání značky K-Classic. Konkurence byla veliká (celkem 22 vzorků) a hodnotila se nejen kvalita šlehačky - jako šlehatelnost, nášleh (zvětšení objemu) či stabilita, ale i obsah tuku či senzorické vlastnosti.  K-Classic Smetana ke šlehání obsahuje 32% tuku a našleháte ji za 32 sekund.

Ocenění časopisu dTest za kvalitu soli

d-Test - Kaufland K-Classic 2018

Hodnocení "velmi dobrá kvalita" získala v testu devatenácti solí K-Classic sůl + iodin, v testu obdržela celkem 81 %. Hodnotila se kvalita, senzorické vlastnosti (intenzita slané chuti, přítomnost cizích vůní a příchutí, intenzitu tvrdosti či hrubost krystalků), obsah minerálních látek a správnost deklarovaných údajů.

Volba spotřebitelů 2018 - nejlepší novinka

Volba spotřebitelů 2018

I v roce 2018 se stal Kaufland Volbou spotřebitelů – konkrétně v kategorii Maso a masné výrobky, s řadou mletých mas od Našich řezníků vlastní značky K-Purland.
Mletá masa od Našich řezníků obsahují vždy pouze 100 % masa. Tato nová receptura neobsahuje žádné stabilizátory či přídavné látky. Masa mají podle druhu různý obsah tuku a z nabídky si tak vybere opravdu každý. Balena jsou v ochranné atmosféře po 400 či 500 gramech. Všechna tato masa jsou zpracovávána v našem masozávodě v Modleticích u Prahy.

Řada oceněných mletých mas zahrnuje:
Vepřové mleté maso z kýty, obsahuje pouze 7% tuku
Vepřové mleté maso z plece – 15 % tuku
Mleté maso mix, - 20% tuku
Hovězí mleté maso – 15 % tuku
Vepřové mleté maso z kýty a plece – 20% tukuPrezentace společnosti

Čeho si na nás váží zákazníci i odborníci?

Nejdůvěryhodnější značka 2020

skupina produktů K-Classic

Nejdůvěryhodnější značkou v kategorii privátních značek roku 2020 se stala naše K-Classic. Patří tak mezi 70 nejdůvěryhodnějších značek České republiky, které byly začátkem listopadu 2020 vyhlášeny v rámci programu skupiny Atoz Marketing.

 

Nejdůvěryhodnější značka 2017

Nejdůvěryhodnější značka roku 2017

Program Nejdůvěryhodnější značka skupiny Atoz Marketing je spojen s rozsáhlým průzkumem zaměřeným na spotřebitelskou důvěru ve značky rychloobrátkového zboží, doplňků stravy a obchodních sítí.

Hlasování spotřebitelů probíhalo v 60 produktových kategoriích rychloobrátkového zboží a doplňků stravy a ve 12 kategoriích obchodníků. V kategorii Privátní značky získala ocenění již potřetí vlastní značka společnosti Kaufland K-Classic.

Program Důvěryhodná značka vychází z průzkumů, které ukazují, že spotřebitelská důvěra je jednou z nejdůležitějších hodnot každé značky. Při hodnocení jde proto o jednoduchou a transparentní metodologii, kde výsledek závisí pouze na názoru spotřebitelů.

Obchodník roku 2016

Cena pro Kaufland na základě názoru veřejnosti

Kaufland je MasterCard Obchodník s potravinami roku 2016. Prestižní ocenění jsme získali v rámci 23. ročníku Retail Summitu, největšího setkání obchodu u nás.

Ocenění Obchodník roku udělují organizátoři už 14 let na základě reprezentativního expertního průzkumu veřejného mínění provedeného nezávislou agenturou GfK Czech mezi spotřebiteli z celé České republiky, dále názorů odborné poroty a hlasování veřejnosti.

Národní cena kvality 2016

Cena za skvělou organizaci s mezinárodním ohlasem

Kaufland vyhrál Národní cenu kvality České republiky. Odteď se můžeme pyšnit titulem Excelentní organizace.

Národní cena kvality ČR je prestižní ocenění, vysoce hodnocené i v zahraničí. Ceny kvality mají podobná hodnocení na celém světě a udělují se v 85 zemích.

Titul Excelence, který jsme získali, je nejvyšším stupněm programů Národní ceny kvality ČR.

Nejdůvěryhodnější značka 2016

Cena za nejvyšší důvěru zákazníků

Pro rok 2016 už známe 46 nejdůvěryhodnějších značek v České republice. V kategorii Privátní značky jsme obhájili loňské vítězství za naši značku K-Classic. Dohromady hodnotili spotřebitelé téměř 600 značek.

Program Důvěryhodná značka vychází z průzkumů, které ukazují, že spotřebitelská důvěra je jednou z nejdůležitějších hodnot každé značky. Při hodnocení jde proto o jednoduchou a transparentní metodu, kde výsledek závisí pouze na názoru spotřebitelů.

Zlatá Pecka 2015

Cena za nejlepší reklamu pouze na apríla

O aprílu 2015 pustil Kaufland do světa netradiční velikonoční pozdrav.

Za 90 sekundové video z dílny kreativní agentury FeelConcepts, které jste mohli vidět pouze 1. dubna, jsme sklidili nejen kladné ohlasy z médií, ale také prestižní ocenění Zlatá pecka v kategorii TV spot.

Kaufland si ze sebe „vystřelil“ a dal najevo, že má sice německé jméno, ale české srdce.

Nejdůvěryhodnější značka 2015

Cena za nejvyšší důvěru zákazníků

Kaufland je nejdůvěryhodnější značka pro rok 2015 v České republice.

Získali jsme ocenění za značku K-Classic v kategorii Privátní značky. Podle průzkumu ji jako nejdůvěryhodnější označilo 67 % dotázaných.