Data o prodejně se načítají

Jsme tu pro vás

Naše jednání se vždy vyznačuje výkonem, dynamikou a férovostí. Od současného stavu věcí až po zážitky z nakupování v budoucnu – zjistěte, kde si již nyní vedeme skvěle a jak se neustále snažíme pro vás zlepšovat.

Naše společnost

Od historie až po současnost

Kauflandfiliale in der Stadt

V lednu 1968 společnost otevřela svou první pobočku ve švábském městě Backnang a položila tím základy svého budoucího úspěchu. Dnes má již Kaufland víc než 1.300 prodejen a přibližně 132.000 zaměstnanců v osmi evropských zemích. Ať už v Německu, Polsku, Česku, Rumunsku, na Slovensku, v Bulharsku, Chorvatsku či v Moldávii – všude je Kaufland zárukou vysoké kvality, velkého výběru, nízkých cen a snadného nákupu. 

V České republice provozujeme 135 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. Zaměstnáváme více než 23.000 zaměstnanců. 

Společnost má v nabídce zhruba 25 000 položek a v našich prodejnách najdete široký sortiment potravin a zboží každodenní potřeby. Velký důraz klademe především na oddělení čerstvého ovoce a zeleniny, mléčných produktů, stejně tak jako na oddělení masa, uzenin, sýrů a ryb. Kvalita a čerstvost našich produktů je pro nás velmi důležitá.