Data o prodejně se načítají

Jsme tu pro vás

Naše jednání se vždy vyznačuje výkonem, dynamikou a férovostí. Od současného stavu věcí až po zážitky z nakupování v budoucnu – zjistěte, kde si již nyní vedeme skvěle a jak se neustále snažíme pro vás zlepšovat.

Naše společnost

Od historie až po současnost

Prodejna Kaufland při západu slunce

V lednu 1968 společnost otevřela svou první pobočku ve švábském městě Backnang a položila tím základy svého budoucího úspěchu. Dnes má již Kaufland víc než 1.300 prodejen a přibližně 132.000 zaměstnanců v osmi evropských zemích. Ať už v Německu, Polsku, Česku, Rumunsku, na Slovensku, v Bulharsku, Chorvatsku či v Moldávii – všude je Kaufland zárukou vysoké kvality, velkého výběru, nízkých cen a snadného nákupu.

V České republice provozujeme přes 130 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. Zaměstnáváme 25 000 zaměstnanců. 

Společnost má v nabídce zhruba 25 000 položek a v našich prodejnách najdete široký sortiment potravin a zboží každodenní potřeby. Velký důraz klademe především na oddělení čerstvého ovoce a zeleniny, mléčných produktů, stejně tak jako na oddělení masa, uzenin, sýrů a ryb. Kvalita a čerstvost našich produktů je pro nás velmi důležitá.

Náš sortiment

Rozmanitost naší nabídky 

Objevte náš atraktivní sortiment – od značkových výrobků až po produkty vlastních značek. Celkem vám za trvale nejlepší ceny nabízíme více než 25 000 produktů ve stálém sortimentu. 


Bez plastu

Vyhněte se plastovému odpadu

plastová láhev na pláži

Plastový odpad je problém, který se týká nás všech. Proto jsme před šesti lety začali hledat alternativy. Naším cílem je snížit do roku 2025 vlastní spotřebu plastů nejméně o 20 procent a zajistit, aby plastové obaly našich vlastních značek byly stoprocentně recyklovatelné.

GOTS 

Udržitelné textilie

Pole bavlníku

Certifikát GOTS (Global Organic Textile Standard) zaručuje udržitelnou a společensky odpovědnou výrobu textilií a vytváří tak velkou transparentnost a důvěryhodné zajištění kvality pro naše zákazník.