Data o prodejně se načítají

Jsme tu pro vás

Naše jednání se vždy vyznačuje výkonem, dynamikou a férovostí. Od současného stavu věcí až po zážitky z nakupování v budoucnu – zjistěte, kde si již nyní vedeme skvěle a jak se neustále snažíme pro vás zlepšovat.

Naše společnost

Od historie až po současnost

Kauflandfiliale in der Stadt

V lednu 1968 společnost otevřela svou první pobočku ve švábském městě Backnang a položila tím základy svého budoucího úspěchu. Dnes má již Kaufland zhruba 1.300 prodejen a přibližně 132.000 zaměstnanců v osmi evropských zemích. Ať už v Německu, Polsku, Česku, Rumunsku, na Slovensku, v Bulharsku, Chorvatsku či v Moldávii – všude je Kaufland zárukou vysoké kvality, velkého výběru, nízkých cen a snadného nákupu. Aktuálně probíhají přípravy na vstup na australský trh. 

V České republice provozujeme 133 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. Zaměstnáváme více než 23.500 zaměstnanců. 

Společnost má v nabídce zhruba 25 000 položek a v našich prodejnách najdete široký sortiment potravin a zboží každodenní potřeby. Velký důraz klademe především na oddělení čerstvého ovoce a zeleniny, mléčných produktů, stejně tak jako na oddělení masa, uzenin, sýrů a ryb. Kvalita a čerstvost našich produktů je pro nás velmi důležitá.

Náš sortiment

Rozmanitost naší nabídky 

Objevte náš atraktivní sortiment – od značkových výrobků až po produkty vlastních značek. Celkem vám za trvale nejlepší ceny nabízíme více než 25 000 produktů ve stálém sortimentu. 

Plastik 

Plastikmüll vermeiden

Plastik am Strand

Plastikmüll ist ein Problem, das uns alle etwas angeht. Daher haben wir schon vor sechs Jahren damit begonnen, Alternativen zu suchen. Unser Ziel ist es, bis 2025 unseren eigenen Kunststoffverbrauch um mindestens 20 Prozent zu reduzieren und die Recyclingfähigkeit der Kunststoffverpackungen bei unseren Eigenmarken zu 100 Prozent sichern.

GOTS 

Nachhaltige Textilien

Baumwollfeld

Das GOTS-Siegel (Global Organic Textile Standard) gewährleistet eine nachhaltige sowie sozial verantwortliche Herstellung von Textilien und schafft so große Transparenz und eine glaubwürdige Qualitätssicherheit für unsere Kunden.