Data o prodejně se načítají

Společenská odpovědnost

Kaufland pomáhá dětem, školám i tělesně postiženým

Všechny děti touží po domově, některé ale takové štěstí v životě nemají. Stačil jeden okamžik a jejich život se obrátil. Teď jsou na invalidním vozíčku. Děti, které dostudují a nemohou najít práci. Všichni ti potřebují pomoc. A to stojí velké peníze, tolikrát velké peníze.

V Kauflandu napínáme všechny síly, a těmto osamělým dětem, handicapovaným i školám dlouhodobě pomáháme. Mrkněte, jak se nám daří jim znovu vrátit úsměv :-)

SOS dětské vesničky

Kaufland podporuje děti bez rodiny v SOS dětských vesničkách

Podporujeme děti  

Nemají rodiče, kteří by je každý den objali, hráli si s nimi a třeba jim někdy i trošku vynadali. Mají jen tety. A ty se snaží jim všechno vynahradit.

Celý provoz vesniček, opravy domů, kroužky nebo vybavení dětí. To jsou základní věci, které děti pro svůj život potřebují. A věřte, že někdy je tak těžké najít peníze alespoň na to nejnutnější.

Jako hlavní partner spolupracujeme s SOS dětskými vesničkami už od roku 2011. A doufáme, že od té doby jsme alespoň trošku pomohli rozveselit už hodně dětí.

Chcete pomoct SOS dětským vesničkám? Stačí 1 DMS. 

I malá pomoc se počítá. Jednorázovou dárcovskou SMS odešlete ve tvaru DMS VESNICKY na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, SOS dětské vesničky obdrží
28,50 Kč.

Na SOS vesničky můžete přispívat i celý rok. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK VESNICKY na číslo 87 777 a každý měsíc se vám odečte částka 30 Kč. SOS dětské vesničky získají 12 x 28,50 Kč.

SOS dětské vesničky i my děkujeme za podporu!

Aktuální akce pro vesničky

Úprava zahrady v SOS Sluníčku Praha

Nová zahrada v SOS Sluníčku Praha

Na podzim roku 2014 se v pražských Lahovicích otevřelo centrum SOS Sluníčko. To je zařízení pro děti, které potřebují okamžitou pomoc.

Děti z SOS dětských vesniček na nové zahradě

Může se to stát každému. Rodina je najednou v těžké životní situaci. A o děti se nemá kdo postarat. Teplo, bezpečí a střecha nad hlavou v SOS Sluníčku Praha najdou také týrané, zanedbané nebo zneužívané děti.

Slavnostní otevření rekonstruované zahrady v SOS Sluníčku Praha

Krásně zrekonstruovanému domu už chyběla jenom jedna věc. Přece velká zahrada na hraní :-) A o to jsme se rádi postarali u nás v Kauflandu. Díky zafinancování rekonstrukce už od
14. května 2015 dovádí děti venku.

Atrakce v nové zahradě SOS Sluníčko Praha

Takže už žádné slzičky. Jenom skluzavky, houpačky a velikánská zahrada na běhání, schovky a vůbec všechno, co děti napadne.

Centrum Paraple

Zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák

Pomáháme tam, kde je potřeba

Možná stačila chvilička a jejich život se obrátil naruby. Možná se svými potížemi bojují od narození. Nikdo, kdo si to nezažil si ani neumí představit, jak těžko někdy může člověku být.

Už přes 20 let Centrum Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy. A je nám ctí, že můžeme být součástí tak úžasného projektu.

Více na: www.paraple.cz

Chcete také pomoct Centru Paraple? Stačí 1 DMS.

Pošlete jednorázovou DMS ve tvaru DMS PARAPLE na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč
a pro Centrum Paraple je to 28,50 Kč.

Nebo pošlete roční DMS ve tvaru DMS ROK PARAPLE na číslo 87 777. Každý měsíc se vám odečte 30 Kč. Centrum Paraple získá 12 x 28,50 Kč.

Pokud chcete Paraple podporovat dlouhodobě, pošlete dárcovskou DMS ve tvaru DMS TRV PARAPLE 30 nebo DMS TRV PARAPLE 60 nebo DMS TRV PARAPLE 90 na číslo 87 777. Každý měsíc vám bude automaticky odečtena částka 30, 60, nebo 90 Kč až do doby, než zasílání dlouhodobé DMS podpory zrušíte. Centrum Paraple i my děkujeme za podporu!

Aktuální akce pro Centrum Paraple

Pohodlný nákup pro vozíčkáře

Klientka centra Paraple nakupuje se speciálně upraveným nákupním vozíčkem v Kauflandu

Už od prosince roku 2015 je pro všechny vozíčkáře nákup v Kauflandu ještě o hodně víc pohodlnější.

Ve všech Kauflandech po celé České republice mají totiž speciálně konstruovaný vozík. Ten se dá úplně jednoduše připnout k invalidnímu vozíčku.

Snadný nákup v Kauflandu se speciálním nákupním vozíkem pro tělesně postižené

Tenhle speciální nákupní vozík je přesně tak vysoký a tak vytvarovaný, aby každý vozíčkář dosáhl všude, kam potřebuje.

Vozíčkáři se speciálním nákupním vozíčkem v Kauflandu pohodlně všude dosáhnou

V Kauflandu jsme výrobu tohodle speciálního nákupního vozíku konzultovali hlavně přímo s vozíčkáři i s jejich terapeuty. Po připomínkách jsme vozík ještě upravili a pak už hurá nakupovat. :-)

Bezbariérové nakupování v Kauflandu se speciálním vozíčkem

První nákupní vozík jsme otestovali v Kauflandu Třeboni. A krásný úsměv mluví za všechno.

Partnerství se školami

Kaufland pomáhá základním a středním školám v regionech

Pomáháme základním a středním školám

Kam půjdou děti, až dostudují? Podaří se jim najít vysněnou práci? Mají školy dost peněz, aby mohly dát dětem vše, co potřebují?

Od školního roku 2012/2013 se snažíme být na blízku všem základním i středním školám a podporovat je v tom, co zrovna opravdu potřebují.

Co všechno úplně zdarma zajistíme?

  • odborné přednášky zaměstnanců Kaufland ve výuce
  • exkurze v prodejnách Kaufland, v logistickém centru v Modleticích nebo Olomouci
  • exkurze v masozávodu Kaufland v Modleticích
  • besedy na téma zdravá snídaně
  • grilování na sportovních nebo kulturních akcích školy

Aktuální akce pro školy

Přednáška v Českém Krumlově

Přednáška o zdravé výživě v Českém Krumlově

Ve čtvrtek 3. listopadu 2016 bylo vyučování ve Střední odborné škole zdravotnické a Středním odborném učilišti zpestřeno o přednášku. Tu vedla vedoucí obchodního domu Kaufland v Českém Krumlově paní Radka Rajnochová na téma „Jak bychom se měli zdravě stravovat“.