Data o prodejně se načítají

Obyvatelé Moravské Třebové mohou nově nakupovat v Kauflandu. Řetězec otevřel zbrusu novou prodejnu ve Svitavské ulici

Praha, 30. 8. 2023

Před více než rokem byly započaty stavební práce na nové prodejně řetězce Kaufland. Výstavba šla podle plánu a řetězec tak nyní otevřel první prodejnu v Moravské Třebové. Díky prostornému parkovišti, nejnovějším technologickým vychytávkám zaručuje prodejna Kaufland pohodlný a efektivní nákup, a to na více než 2 473 m2 prodejní plochy. Dostatečná pozornost se při výstavbě věnovala také udržitelnosti, a proto v prodejně nechybí ani chladící nábytek s ekologickými dvířky či úsporné LED osvětlení. Vedle toho všechny zákazníky jistě potěší bohatý sortiment včetně regionální produkce a privátních značek Kauflandu.

Otevření zbrusu nové prodejny Kaufland v Moravské Třebové: balónky nad vchodem a přestřihávání červené stužky.

„Víme, že pro naše zákazníky je důležité pohodlí, efektivita při nakupování a rychlost při placení. A přesně tak jsou všechny naše nové prodejny koncipované,“ vysvětluje tisková mluvčí společnosti Kaufland Renata Maierl s tím, že nechybí široký sortiment čerstvého zboží, regionálních produktů a alternativních potravin jako jsou rostlinné, bezlepkové či BIO produkty. „Věříme, že i díky tomu bude nová prodejna v pardubickém kraji pro naše zákazníky ideální volbou,“ doplňuje.

Široký sortiment a nadstandardní zázemí prodejny

Řetězec Kaufland si zakládá na dostatečně bohatém a čerstvém sortimentu zboží. Ten zaručují rozsáhlé obslužné pulty, které nabízí drůbež, maso, uzeniny, lahůdky a sýry. Důležitou součástí prodejny je také úsek pečiva doplněný o ohřevnou vitrínu s grilovanými kuřaty. Dále ideální podmínky v prodejně zajišťuje moderní nábytek na mražené a chlazené zboží, který díky speciálním dvířkám minimalizuje ztrátu chladu a snižuje tak spotřebu energie. Prodejna disponuje i LED osvětlením, jenž nabízí lepší viditelnost a zároveň je šetrnější k životnímu prostředí.

Maximum pohodlí si mohou zákazníci dopřát nejen v samotné prodejně, ale také v koncesionářské zóně, kde je k dispozici lékárna, trafika, květiny a občerstvení. Nákup jistě zpříjemní automat s čerstvou kávou, skříňka na zavazadla a řada dalších doplňkových služeb. Navíc jsou prostory prodejny díky srozumitelnému a jasnému navigačnímu konceptu přehledné a efektivně lze zvládnout i velký rodinný nákup.

Nová prodejna Kaufland v moravské Třebové

Rychlost a pohodlí díky samoobslužným pokladnám a technologii K-SCAN

Díky technologickým vychytávkám, které jsou na prodejně v Moravské Třebové dostupné, jsou nákupy pro zákazníky pohodlnější a rychlejší. Nově mohou zákazníci například vyzkoušet moderní pokladní zónu, která disponuje celkem 8 pokladnami. Vedle standardních pokladen se na prodejně nachází i 6 samoobslužných. Nákup lze také výrazně urychlit díky technologii K-SCAN, která umožňuje zákazníkům skenovat výrobky pomocí ručních scannerů nebo mobilních telefonů. „Proces placení je pak výrazně urychlen, protože na samoobslužné pokladně zákazník už jen naskenuje kód, nákup se propíše do pokladny a stačí jej už jen zaplatit,“ vysvětluje Renata Maierl výhody technologie K-SCAN. Za zmínku stojí rovněž zákaznické terminály LMIV, které rychle ověřují ceny, složení výrobků a poskytují informace o akčních nabídkách.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6