Data o prodejně se načítají

Kaufland Česká republika bude mít nového generálního ředitele. Na úspěšné působení Stefana Hoppeho naváže Heiko Koch.

Praha, 15. 3. 2023
generální ředitel Heiko Koch

Novým generálním ředitelem společnosti Kaufland Česká republika se k 1. říjnu 2023 stane zkušený německý manažer Heiko Koch. Ve funkci nahradí Stefana Hoppeho, jenž se po čtyřletém úspěšném působení v České republice rozhodl přijmout novou výzvu v představenstvu Kaufland International.

Koch do čela Kaufland Česká republika přijde po více než 20 letech jeho působení v Kauflandu v Německu, kam v roce 2002 přešel z řetězce REWE. Během jeho dlouholetého působení v německém Kauflandu začínal na pozici vedoucího obchodního domu, později pracoval jako ředitel prodeje v Bavorsku a Severním Porýní – Vestfálsku či jako výkonný ředitel pro spolkové země Durynsko, Hesensko a Severní Porýní – Vestfálsko. Posledních osm let zastával pozici regionálního ředitele a člena vedení společnosti Kaufland v Německu.

Koch převezme na podzim řízení společnosti Kaufland Česká republika, jež je dlouhodobě oceňována nejen zákazníky, ale také odbornou veřejností či zaměstnanci. Pravidelně se umisťuje na předních příčkách například v žebříčcích Czech Superbands, Czech TOP 100 či Top Employer a velký důraz klade také na udržitelnost a odpovědné podnikání. Loni mimo jiné obdržela Národní cenu za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj. Kaufland v České republice provozuje celkem 141 prodejen a zaměstnává 27 000 lidí.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6