Široký sortiment, regionální produkty, technologické vychytávky a nabíječky pro elektromobily. To vše nabídne nová prodejna Kaufland v Hustopečích

Praha, 25.10.2023

Ve středu 25. října proběhlo slavnostní otevření nové prodejny Kaufland v Hustopečích. Jedná se o úplně první prodejnu oblíbeného maloobchodního řetězce v tomto městě, která své zákazníky potěší nejen bohatým sortimentem produktů, ale i technologickými vychytávkami, jako jsou samoobslužné pokladny a rychlé skenování zboží. Díky prodejní ploše o rozloze 2475 m2, rozšířenému parkovišti a nadstandardnímu zázemí prodejny je pro zákazníky zaručeno maximální pohodlí.

Prodejna Kaufland v Hustopečích

Široký sortiment, dostatek parkovacích míst, pohodlí a technologické novinky. Tato slova jasně definují novou prodejnu Kaufland v Hustopečích. Zákazníky hned při příjezdu mile překvapí rozsáhlé parkoviště s 182 parkovacími místy. Jsou zde vyhrazena i speciální místa pro rodiny s dětmi a nechybí ani dobíjecí stanice pro elektromobily včetně šesti speciálně vyhrazených míst pro jejich parkování. 

Technologické vychytávky

Technologie jsou při budování nových prodejen Kaufland již samozřejmostí. Skvělým příkladem je pokladní zóna, kde je k dispozici 6 samoobslužných pokladen, které zaručují rychlý a snadný nákup. Nechybí ani zavedená a úspěšná technologie K-SCAN, která umožňuje zákazníkům samostatně skenovat své výrobky ručními scannery nebo mobilními telefony, což usnadňuje celý nákupní proces a šetří čas. „Součástí nové prodejny jsou také LMIV terminály, díky kterým si zákazníci mohou jednoduše zjistit složení a cenu výrobku nebo informace o akčním zboží. Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý,“ doplňuje tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR Renata Maierl.

Obslužné pulty s bohatým sortimentem a ekologické prvky

Další nepostradatelnou složkou nové prodejny jsou také obslužné pulty s bohatým sortimentem v podobě čerstvé drůbeže, masa, uzenin, lahůdek a sýrů. U nabídky čerstvého masa najdete i produkty z vlastního masozávodu pod značkou K-Mistři od fochu z Modletic! Nabídka je dále doplněna o ohřevnou vitrínu s grilovanými kuřaty. Napříč celým sortimentem najdete i produkty od regionálních dodavatelů – ať je to med Moravia, Čokoláda Fikar, Hustopečská Mandlárna nebo Lahůdky od Vavříka a mnoho dalších. Nová prodejna díky ekologickým prvkům dbá i na udržitelnost a ekologii. Jako nábytek s chlazenými a mraženými produkty byla zvolena moderní varianta s dvířky, která brání úniku energie a díky tomu se ztráta chladu minimalizuje. Snížit energetickou náročnost provozu pomáhá i LED osvětlení prodejny, které je nejen šetrnější, ale také nabízí lepší viditelnost.

Pohodlné zázemí pro zákazníky i zaměstnance

Pohodlí zákazníkovi nenabízí pouze prodejna, ale i její nejbližší okolí. Díky automatu na kávu, skříňkám na zavazadla či rozšířené koncesionářské nabídce se nákup stane příjemným zážitkem. Prodejna nabízí velké množství služeb, a díky srozumitelnému a jasnému navigačnímu konceptu zůstává stále přehledná. K orientaci dále pomůže také barevná výmalba. Při stavbě se ovšem myslelo i na zaměstnance, kterým moderní zázemí nabízí kuchyňku, kanceláře a společenskou místnost.