Data o prodejně se načítají

Zažít město jinak

Pro letošní rok jsme se stali generálním partnerem akce „Zažít město jinak“, sousedských slavností, jejichž cílem je propojovat místní komunity, podniky a instituce. Toto propojení navíce skvěle navazuje na naše současné aktivit. V průběhu celého září budou na různých lokalitách v České republice probíhat akce pro veřejnost spojené s hudbou, kulturou a dobrým jídlem.

Náš stánek budete moci navštívit na vybraných lokalitách a určitě se máte na co těšit. Připravujeme pro vás lahodné dobroty a zajímavý doprovodný program. Potkáme se například na Americké, Kamenické, Arbesově náměstí, Nových Butovicích či Braníku a Blansku. Určitě neváhejte dorazit a užijte si s námi skvělý den.

Více informací o všech akcích najdete na: www.zazitmestojinak.cz

Vyvýšený záhon s bylinkami a cedulkou.
Mladá žena sedí v trávě a v ruce drží dřevěnou krabici se šiškami.
Ženy s dětmi u svého vyvýšeného záhonu v komunitní zahradě.
Dítě stojí v trávě a má ruce od hlíny.
Žena sází sazeničku rajčete do vyvýšeného záhonu.

Naše komunitní zahrady ožijí. Buďte u toho.

Pod zastřešením festivalu „Zažít město jinak“ proběhnou na našich čtyřech komunitních zahradách slavnosti pro veřejnost. Těšit se můžete na šťavnaté burgery, lahodný falafel a sladkou tečku v podobě buchet. Pro nejmenší jsme si připravili loutkové divadlo, malování na obličej, zahradní hry, workshopy a drobné překvapení pro každého návštěvníka. Vstup na akce je zdarma a veškerý výtěžek z prodeje občerstvení bude darován neziskové organizaci DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel.

Termíny Zahradních slavností
7. září – Komunitní zahrada Praha-Podbaba
14. září – Komunitní zahrada Brno-Židenice (ve spolupráci s DEBRA ČR)
15. září – Komunitní zahrada Praha-Vypich
21. září – Komunitní zahrada Václavák (Kladno)

Všechny akce probíhají od 16:00 do 20:00. Zahrady se nacházejí v těsné blízkosti našich prodejen. Bližší program bude upřesněn.