Data o prodejně se načítají

Privátní značky Kaufland bodují. Produkty K-Jarmark, K-Classic a K-Take it veggie jsou Nejlepšími novinkami 2022 ve Volbě spotřebitelů.

Praha, 20. 6. 2022

Privátní značky Kauflandu opět uspěly ve Volbě spotřebitelů. Ocenění Nejlepší novinka 2022 dostaly produktové řady K-Jarmark hotová jídla chlazená, K-Classic plněné knedlíky mražené, K-Jarmark plátkované sýry z Vysočiny, K-Jarmark uzeniny a K-Take it veggie nápoje. Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2022 je marketingový program zákaznických preferencí, který monitoruje a oceňuje inovativní produkty na českém rychloobrátkovém trhu. „Velmi nás toto ocenění těší, protože je přímo od spotřebitelů.  Naše privátní značky splňují ty nejvyšší standardy kvality a čerstvosti a bodují pravidelně i v testech kvality,“ uvedla tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

Podkladem pro udělení ocenění byly výsledky unikátního průzkumu, který realizovala společnost NielsenIQ. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku čtyř tisíc českých respondentů.

Zástupkyně firmy Kaufland převzaly ocenění pro artikly vlastních značek.

Těm v kategorii hotových jídel nejvíce chutnaly produkty K-Jarmark hotová jídla chlazená. V kategorii tvrdé sýry zvítězily K-Jarmark plátkované sýry z Vysočiny, v kategorii uzeniny K-Jarmark uzeniny. Privátní značka K-Jarmark nabízí produkty od českých výrobců napříč celým sortimentem – od regionálních dodavatelů přináší ovoce a zeleninu, mléčné produkty, pečivo, hotová jídla nebo vejce. V současnosti je na regálech prodejen přes 200 výrobků této značky. Výrobky jsou značeny jednoduchým logem, kterému dominují tradiční národní lipové listy.

V kategorii mražené potraviny spotřebitelé na první místo zařadili K-Classic plněné knedlíky mražené. K-Classic je základní privátní značkou Kauflandu, spotřebitelé si ji pochvalují už 11 let. Přináší rozmanitý sortiment pro každou příležitost a těší se největšímu zájmu zákazníků. V současnosti nabízí 1 400 produktů, při výrobě je přitom kladen vysoký důraz na použití nejlepších surovin.

Spotřebitelé dali Kauflandu pomyslnou zlatou medaili také v kategorii veganské nápoje, konkrétně řadě K-Take it veggie nápoje. Kaufland zákazníkům nabízí i rozmanitý sortiment veggie produktů, díky kterým jednoduše docílí vyvážené a pestré stravy.

Výsledky 22. ročníku Volba spotřebitelů vyhlásila společnost ATOZ Marketing Services na slavnostním galavečeru 16. června v CUBEX Centru Praha.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6