Data o prodejně se načítají

Kaufland v Ostravě Porubě se představuje v novém. Nabídne nakupování s aplikací, čerstvé pulty i udržitelnost.

Praha, 7. 12. 2021

Nákup prostřednictvím mobilní aplikace, široký sortiment na prodejní ploše více než 3500 m2, čerstvé pulty, rozsáhlá pokladní zóna s ochranným plexisklem a devíti samoobslužnými pokladnami nebo řada ekologických technologií. To a spousta dalších inovací je součástí prodejny Kaufland v Ostravě Porubě, která se po sedmiměsíční modernizaci znovu otevře ve středu 8. prosince v 7 hodin. „Našim zákazníkům i zaměstnancům chceme vytvořit maximálně pohodlné a moderní nákupní i pracovní prostředí a věříme, že nový koncept prodejny je potěší,“ říká tisková mluvčí obchodního řetězce Renata Maierl.

Změna je patrná na první pohled. Příjemnou atmosféru prodejny podtrhuje barevná výmalba prodejních ploch, nové LED osvětlení, přehledný navigační systém i nové regály a moderní chladící nábytek.

Inovací, která výrazně usnadní nakupování, jsou skenery a aplikace K-Scan. „Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, ihned vložit do tašky a pak už jen zaplatit u některé z expresních pokladen,” vyzdvihuje výhody této technologie Renata Maierl.

Cenu i složení produktů si lze ověřit u speciálních terminálů, o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách nepřetržitě informují také venkovní i vnitřní digitální obrazovky.  
Nové jsou i pulty s uzeninami, sýry a lahůdkami, pult s drůbeží a čerstvým masem nebo vyhřívaná vitrína na grilovaná kuřata. „Čerstvé výrobky si zákazníci velmi oblíbili,“ vysvětluje tisková mluvčí a dodává: „Jsme moc rádi, že jim pestrou nabídkou a produkty od lokálních dodavatelů můžeme vyjít vstříc.“

Prodejna Ostrava Poruba

Zastánci zdravé výživy nebo zákazníci s potravinovými intolerancemi se mohou těšit na rozsáhlou sekci produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy. Nechybí ani úsek To Go s výrobky pro rychlé občerstvení nebo koutek s řemeslnými pivy z Ostravska. Při přestavbě bylo myšleno také na udržitelnost. Prodejna disponuje rekuperačním zařízením využívajícím k vytápění odpadní teplo z chladicích zařízení. Rekonstrukcí prošlo i zázemí pro zaměstnance, včetně jídelního prostoru s kuchyňkou, společenské místnosti či kanceláří. Na parkovišti mohou zákazníci využít celkem 215 míst, včetně těch vyhrazených hendikepovaným nebo rodičům s dětmi. V příštím roce přibudou ještě nabíjecí stanice pro elektromobily.

Po celý den slavnostního otevření prodejny bude probíhat doprovodný program, jehož součástí je soutěž o nákup zdarma či speciální akční nabídka produktů napříč celým sortimentem. Připravena je také autogramiáda hokejových legend klubu HC Vítkovice.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6