Data o prodejně se načítají

Ve středu se po modernizaci otevře Kaufland v Brně - Bohunicích. Zákazníkům nabídne řadu novinek.

Praha, 1. 12. 2021

Nákup prostřednictvím mobilní aplikace, rozsáhlá pokladní zóna s ochranným plexisklem a samoobslužnými pokladnami, o 250 artiklů širší sortiment nebo pulty s čerstvými rybami. To a řada dalších novinek je součástí prodejny Kaufland v Brně - Bohunicích, která se po modernizaci za běžného provozu veřejnosti otevírá ve středu 1. prosince 2021. „Těší nás, že se nám daří naše prodejny i nabídku neustále zdokonalovat a rozšiřovat, a zákazníkům tak nabídnout maximálně příjemné a bezpečné nakupování,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí obchodního řetězce. 

Příjemnou atmosféru prodejny podtrhuje barevná výmalba prodejních ploch, nové LED osvětlení i přehledný navigační systém. Inovací, která výrazně usnadní nakupování, jsou skenery a aplikace K-Scan. “Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, rovnou vložit do tašky a pak už jen zaplatit u některé z dvanácti expresních pokladen,” vyzdvihuje výhody této moderní technologie Renata Maierl.

Pokladny K-Scan Brno - Bohunín

Nejen cenu, ale například i složení produktů si zákazníci budou moci ověřit u speciálních terminálů. Informace o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách získají rovněž z venkovních i vnitřních digitálních obrazovek. Bohunická prodejna také rozšířila svůj sortiment a vedle nových regálů nabídne obslužné pulty s uzeninami, sýry a lahůdkami nebo pult s drůbeží a čerstvým masem.

Další novinkou je vyhřívaná vitrína na grilovaná kuřata. Unikátní je rybí pult s několika desítkami druhů chlazených sladkovodních i mořských ryb od nejlepších českých a zahraničních dodavatelů. „Náš speciálně vyškolený personál vás seznámí s typem ryby, vykostí ji, odstraní kůži i naporcuje a poradí, jak ji správně zpracovat,“ přibližuje Renata Maierl a dodává: „Čerstvé výrobky se u zákazníků těší velkému zájmu, jsme proto moc rádi, že jim naší širokou a pestrou nabídkou nejvyšší kvality můžeme vyjít vstříc.”

Masové pulty

Pro zastánce zdravé výživy nebo zákazníky s potravinovými intolerancemi je připravena sekce s bohatou škálou produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy. Nechybí ani úsek To Go s výrobky pro rychlé občerstvení nebo koutek s řemeslnými a regionálními pivy. Zákazníci Kauflandu v Brně - Bohunicích mohou využít také skříňky pro úschovu svých věcí nebo nový Food Court s řadou restaurací s bohatým výběrem teplých i studených pokrmů.

V den slavnostního otevření prodejny je pro zákazníky připraven doprovodný program se soutěží o tři nákupy zdarma, mikulášská nadílka a autogramiáda hokejistů HC Kometa Brno. Navíc každý, kdo nakoupí nad 100 Kč, získá sladkou odměnu.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6