Data o prodejně se načítají

Kaufland a jeho zaměstnanci přichází s neobvyklým adventním kalendářem. Na Štědrý den v něm vystoupí i Jaromír Jágr.

Praha, 1. 12. 2021

Obchodní řetězec Kaufland letos poprvé v historii připravil pro veřejnost nevšední přání formou adventního kalendáře. Každý den v prosinci popřeje krásné Vánoce a šťastný nový rok osobně některý ze zaměstnanců řetězce nebo jeho partnerů. Od 1. do 24. prosince se tak zákazníci budou moci setkávat nejen s těmi, které v průběhu celého roku vídají v prodejnách po celé České republice, ale také se zaměstnanci z různých oblastí nebo i hokejisty, jež Kaufland dlouhodobě podporuje.

Záběry z natáčení vánočních přání od zaměstnanců společnosti Kaufland

Jako poslední se svým přáním na Štědrý den vystoupí Jaromír Jágr. “Tímto adventním kalendářem chceme v současné obtížné době našim zákazníkům osobně poděkovat za jejich přízeň a popřát jim radostné Vánoce a co nejhezčí rok 2022,” vysvětluje tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

S osobním přístupem k zákazníkům společnost Kaufland přistupuje v marketingových sdělení již delší dobu. Nejen v tomto adventním kalendáři vystupují skuteční zaměstnanci, ale setkáte se s nimi i v jiných kampaňových materiálech – na online, v televizních spotech nebo POS materiálech.

Přání se budou denně objevovat formou sponzorského vzkazu v hlavním vysílacím čase nejen v televizi, ale také na sociálních sítích obchodního řetězce.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6