Data o prodejně se načítají

Kaufland a Lidl vyplatí svým zaměstnancům vánoční odměny

Praha, 8. 11. 2021

Společnosti Kaufland a Lidl patřící do skupiny Schwarz si cení nasazení všech svých zaměstnanců. Před Vánoci jim proto vyplatí mimořádné prémie v celkové výši 96 milionů korun. Odměnu obdrží všichni zaměstnanci.

Obě společnosti celkově vyplatí částku ve výši 96 milionů Kč. Prémie obdrží všichni zaměstnanci v prodejnách, logistických centrech, centrále a Kaufland navíc i ve svém masozávodě. Pro obě společnosti jsou zaměstnanci těmi, kdo si zaslouží poděkování.

Prodavačka v Kauflandu u pultu

„Vážíme si práce a nasazení každé kolegyně i kolegy. Letošní rok byl náročný pro všechny z nás, jejich zásluhou jsme ale dokázali udržet naše prodejny v chodu a celý rok tak zajišťovat vše potřebné pro naše zákazníky,“ popisuje generální ředitel Lidlu Pavel Stratil.

„Ke všem našim zaměstnancům přistupujeme osobně a velmi si ceníme jejich pracovního nasazení na každé pozici. Věříme, že tato mimořádná odměna potěší všechny naše zaměstnance a že jim zpříjemní společné chvíle strávené v kruhu rodiny a přátel během vánočních svátků,“ doplňuje Stefan Hoppe, generální ředitel společnosti Kaufland.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6