Data o prodejně se načítají

Nakupování přes aplikaci K-Scan či obslužné pulty s čerstvými produkty. Nový Kaufland v Rožnově pod Radhoštěm otevírá 17. listopadu.

Praha, 18. 11. 2021

Samoobslužné nakupování přes aplikaci K-Scan, informační terminály, široký sortiment včetně produktů od regionálních dodavatelů. Nová prodejna Kauflandu v Rožnově pod Radhoštěm, která se zákazníkům otevřela 17. listopadu, ale nabízí mnohem víc. „Zákazníci se mohou těšit na širokou nabídku produktů napříč celým sortimentem. Oblibu si jistě získají obslužné pulty včetně pultu s masem a drůbeží. Místní obyvatelé také jistě ocení nabídku regionálních piv značky Radegast,“ přiblížila Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Slavnostní přestřižení pásky při otevření prodejny Kaufland v Rožnově

Na prostorné prodejní ploše (2566 m²) budou nákup usnadňovat moderní technologie. Například mobilní aplikace K-Scan, díky které si zákazníci mohou zboží sami naskenovat (ručními scannery či mobilním telefonem) a poté už jen zaplatit u některé z pěti samoobslužných pokladen, které doplňují 2 mini samoobslužné pokladny. „Zákazníci tímto způsobem nakoupí nejen rychle a pohodlně, ale také zcela bezkontaktně,” zdůrazňuje výhody aplikace a expresních pokladen Renata Maierl s tím, že celé pokladní zóně dominuje 8 klasických pokladen s ochrannými plexiskly.

Nakupování zpříjemní také digitální obrazovky informující o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách, nebo čtečky pro ověřování cen. O příjemnou atmosféru a snadnou orientaci uvnitř prodejny se postará nová barevná výmalba stěn a přehledný navigační systém u jednotlivých regálů.

Prodejna Kaufland v Rožnově pod Radhoštěm

Obslužné pulty nabídnou bohatý sortiment uzenin, sýrů, lahůdek a čerstvého masa, mimo jiné i toho z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Velký výběr poskytne také oddělení ovoce a zeleniny s produkty nejvyšší kvality od lokálních i zahraničních pěstitelů nebo zakrytý úsek pečiva, jehož součástí je vyhřívaná vitrína s grilovanými kuřaty. K dispozici bude také TO-GO sortiment nebo bezlepkové, bezlaktózové, veganské či BIO produkty.

Při stavbě nového Kauflandu bylo myšleno na přírodu a udržitelnost. Prodejna využívá nejmodernější technologická řešení. Disponuje např. rekuperačním zařízením využívajícím k vytápění odpadní teplo z chladicích zařízení, takže nepotřebuje topné kotle či další dálkové vytápění. Prodejní plochu i zázemí navíc osvětluje úsporné LED osvětlení.

Zákazníci rožnovského Kauflandu budou moci využít také skříňky pro úschovu svých věcí, hygienické stanice, zákaznické toalety s přebalovacím pultem, automat na čerstvou kávu dále pak nabíjecí stanice pro elektrokola. U vstupu se nachází pult na třídění odpadu.

Předání dárkového šeku na milion korun pro Rožnov

Prodejna má bezbariérový přístup. Parkoviště skýtá celkem 161 parkovacích míst, z toho 7 pro invalidy a 2 stání pro rodiče s dětmi. Součástí budovy je moderní zázemí pro zaměstnance – společenská místnost či kuchyňka.

Kaufland se chce v Rožnově pod Radhoštěm prezentovat nejenom moderní a ekologickou prodejnou, ale také jako dobrý soused. Ve spolupráci s Nadací Via spouští grantový program „Milion pro Rožnov“. V průběhu tří let Kaufland ve městě investuje částku 1 000 000 Kč do podpory komunitních projektů a úpravy veřejného prostoru. Chcete změnit Rožnov pod Radhoštěm k lepšímu? Přihlaste svůj nápad na www.kaufland.cz/milion a získejte až 100 000 Kč na jeho realizaci. Možnost přihlásit se probíhá až do 30. ledna 2022.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6