Data o prodejně se načítají

Trutnovský Kaufland v novém! Zmodernizovaná prodejna nabízí čerstvé pulty či regionální piva, nakupovat lze i přes mobilní aplikaci

Praha, 14. 7. 2021

Pokladní zóna se šesti samoobslužnými pokladnami, možnost nakupování přes mobilní aplikaci K-Scan, zvětšení prodejní plochy o 400 m2, navýšení stálého sortimentu o více než 700 artiklů, ekologičtěji chladící a mrazící boxy. To jsou některé z novinek prodejny Kaufland v Trutnově, která byla 14. července v 7:00 ráno po modernizaci otevřena slavnostním přestřihnutím pásky za účasti místostarosty města Tomáše Eichlera. Zástupci Kauflandu při této příležitosti věnovali šek s částkou 100 000 Kč Středisku volného času v Trutnově, jehož se stali partnerem.

Prodejna na sídlišti Zelená louka se dočasně uzavřela 12. dubna. Od té chvíle se pilně pracovalo na její proměně, která je patrná na první pohled. Atmosféru budovy podtrhuje barevná výmalba prodejních ploch, nové LED osvětlení, regály nebo nový chladící nábytek. „Zákazníky čeká příjemné prostředí vybavené moderními technologiemi. Vybírat si mohou třeba z čerstvých pultů nabízejících široký sortiment uzenin, sýrů, lahůdek a masa, včetně toho z našeho masozávodu Kauflandu v Modleticích,“ uvedla Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Na zákazníky čeká nejnovější typ pokladní zóny s odkládací plochou a s ochrannými plexiskly, jejíž součástí je šest samoobslužných pokladen. Na prodejně bude možné nakupovat přes mobilní aplikaci K-Scan. Součástí prodejny je i nová koncesionářská plocha včetně Food Courtu. Zákazníci také mohou využívat nově vybudovaný výtah na prodejní ploše pro bezbariérový přístup do druhého patra.

Při přestavbě bylo myšleno i na udržitelnost. Prodejna disponuje rekuperačním zařízením využívajícím k vytápění odpadní teplo z chladicích zařízení. Nepotřebuje proto topné kotle či dálkové vytápění. Energetická a ekologická náročnost provozu byla snížena i v oblasti chlazení. Na parkovišti před prodejnou je připraveno více parkovacích míst a nově také nabíječka na elektromobily. V blízkosti prodejny bude stát hmyzí hotel.

Novinek je spousta i v sortimentu. Krom vylepšeného pultu uzenin, lahůdek, sýrů a zcela nového pultu čerstvého masa, se zákazníci mohou těšit také na pekárnu se zasklením, jejíž součástí je vyhřívaná vitrína na grilovaná kuřata. „Z nových produktů mohu dále zmínit třeba chlazená regionální piva či sortiment pro rychlé občerstvení To-Go,“ nastínila Renata Maierl. „Proměnou prošlo i zázemí pro naše zaměstnance, tedy šatny, WC, společenská místnost a jídelní prostor s novou kuchyňkou,“ dodala.

Po slavnostním otevření prodejny si mohli zákazníci užít doprovodný program ve stylu letní párty  s ochutnávkou produktů značek Kaufland a soutěží o nákup zdarma. Pro místní rodiny s dětmi navíc společnost přichystala nedělní odpoledne plné zábavy v areálu Střediska volného času Trutnov. Kromě ochutnávky grilovaných specialit od K-Mistrů od fochu z Modletic! budou připraveny pro děti  stanoviště s herními aktivitami. Akce proběhne v neděli 18.7. od 15 hodin ve volnočasovém areálu (Na Nivách v Trutnov).

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6