Data o prodejně se načítají

Mobilní aplikace Kaufland Connect propojí všechny zaměstnance

Praha, 28. 7. 2021

Společnost Kaufland připravila pro své zaměstnance další komunikační kanál. Jedná se o mobilní aplikaci, v níž bude možné sdílet aktuální informace, vzájemně si vyměňovat zkušenosti, účastnit se soutěží či anket, a také poskytne přehled všech zaměstnaneckých benefitů. Kaufland Connect se spustil 19. 7. a doposud si aplikaci stáhlo již 15% procent zaměstnanců. „Vytvořili jsme inovativní komunikační kanál, který propojuje všechny naše zaměstnance. Díky této aplikaci mají rychlý přístup k firemním novinkám, informacím a benefitům.“ prohlásila Renata Maierl, mluvčí společnosti Kaufland. 

Po týdnech testování je Kaufland Connect v ostrém provozu. Zaměstnanci tak mezi sebou mohou sdílet informace jak z provozu, logistiky, masozávodu tak centrály.

Mobilní telefon a červený hrneček

Ale nejenom o práci je Kaufland Connect. Aplikace nabízí zeď pro neformální komunikaci. Navíc přes pár kliknutí v mobilu či na počítači obdrží zaměstnanec informace o svých firemních benefitech. „Každý uživatel má svůj profil, přes který se také zapojí do soutěží o hodnotné ceny,“ vysvětlila Renata Maierl. „Hlavním cílem je, aby naši zaměstnanci ze všech oblastí měli aktuální informace po ruce.“

Speciální aplikaci spustil Kaufland v České republice minulý týden. Kromě toho funguje také v dalších zemích, kde společnost působí např. na Slovensku, v Rumunsku, Polsku nebo Chorvatsku.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6