Data o prodejně se načítají

Tři zákazníci s Kaufland Card získali ke svému nákupu i automobil Škoda.

Praha, 18. 5. 2021

Slevy na oblíbené produkty, speciální týdenní nabídka ve formě kupónů i soutěže o hodnotné ceny jsou spojeny s věrnostní kartou Kaufland Card, kterou obchodní řetězec představil loni v únoru. Letos při příležitosti prvních narozenin této věrnostní karty uspořádal pro její majitele velkou soutěž o auta, televizory i poukázky na nákup v Kauflandu. V pondělí 17. května obdrželi během slavnostního setkání se zástupci společnosti nejvyšší výhru, automobil Škoda, tři zákazníci. Škodu Superb Combi L&K si odvezl pan Vodička z Prahy, Škodu Octavia Combi Ambition pak paní Štusková z Nového Jičína a paní Kosková z Prahy-západ.

Zástupci Kauflandu předávají výhercům automobily Škoda

Kaufland Card v současné době využívá více než 1,7 milionu zákazníků a její obliba stále roste. Důvodem jsou nejen každý měsíc probíhající soutěže, ale i slevové kupóny, speciální slevy na vybrané produkty a také benefity u partnerských společností. „Velmi si vážíme přízně našich zákazníků a spektrum výhod Kaufland Card se snažíme neustále rozšiřovat, aby držitelé karty mohli její výhody co nejvíce využívat jak v našich prodejnách, tak i u partnerů,” říká tisková mluvčí řetězce Renata Maierl. Zákazníci Kauflandu tak v současné době s Kaufland Card obdrží například slevy na paliva u čerpacích stanic OMV, slevy na tarify u operátora Vodafone nebo slevy na katalogové ceny elektřiny a plynu u poskytovatele energií E.ON. V dalších měsících pak Kaufland chystá pro své zákazníky překvapení a další významné rozšíření řady benefitů spojených s věrnostní kartou.     

Kaufland Card mohou zákazníci získat dvěma způsoby: v digitální podobě stažením Kaufland aplikace v App Store nebo na Google Play, či ve fyzické formě vyzvednutím na informací v kterékoli z prodejen. Registrovat se a kartu aktivovat poté mohou jak přímo v prodejně, tak z domova pomocí webového registračního formuláře na www.kauflandcard.cz. Plastovou kartu lze samozřejmě propojit s tou digitální.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6