Data o prodejně se načítají

Kaufland v Třeboni v novém. Zákazníci se mohou těšit na řadu novinek a slev i soutěž o hodnotné ceny.

Praha, 5. 5. 2021

Rychlé a pohodlné nakupování díky aplikaci K-Scan a samoobslužným pokladnám, moderní pulty s čerstvými produkty, nabíjecí stanice pro elektromobily i elektrokola nebo ekologický chladicí a mrazicí nábytek, ale také nadstandardní hygienická opatření přivítají zákazníky zmodernizované prodejny Kauflandu v Třeboni. Její o 700 m2 rozšířenou podobu s téměř třemi tisícovkami nových artiklů ve stálém sortimentu obchodní řetězec představil ve středu 5. května. „Těší nás, že našim zákazníkům nabízíme další zmodernizovanou prodejnu, která umožní rychlé, pohodlné a bezpečné nakupování,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Zmodernizovaná prodejna Kaufland Třeboň

Třeboňská prodejna, jejíž modernizace probíhala za plného provozu, přináší spoustu inovací. Jednou z nich je technologie K-Scan, tedy samoobslužné nakupování s mobilní aplikací. Nakupující si zboží jednoduše sami naskenují, vloží do tašky a rychle se odbaví u expresních pokladen. „Zákazníci budou mít díky této službě neustálý přehled o ceně nákupu a zároveň ušetří čas,“ vysvětluje Renata Maierl a vyzdvihuje další pozitiva aplikace K-Scan: „U pokladny již zboží nemusejí vyndávat, nakoupí tedy zcela bezkontaktně. Automaticky se načte k nákupu i K-Card sleva.“  

Příjemnou atmosféru interiéru podtrhuje barevná výmalba prodejní plochy i nové LED osvětlení. K rychlému a hygienicky bezpečnému odbavení nákupu zákazníkům poslouží zóna nejnovějšího typu samoobslužných pokladen s ochrannými plexiskly.

Zmodernizované pulty masa a uzenin v prodejně Třeboň

Chloubou prodejny jsou rovněž nové obslužné pulty s uzeninami, sýry, lahůdkami a čerstvým masem. Nový je i úsek s pečivem, jehož součástí je také vyhřívaná vitrína s grilovanými kuřaty. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrou škálu produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

Jednou z dlouhodobých priorit Kauflandu je ochrana životního prostředí, u třeboňské prodejny proto nechybí nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola. Novinkou jsou také boxy na tříděný odpad.

Přímo v prodejně mohou zákazníci využít skříňky pro úschovu svých věcí. Inovováno bylo i zázemí pro zaměstnance. Společenská místnost, jídelna i šatny jsou nyní vzdušnější a laděné do příjemných barev. K dispozici je také plně vybavená moderní kuchyňka.

Během slavnostního otevření prodejny zákazníci dostanou ke svému nákupu sladkost a voucher na příští nákup a můžou se zúčastnit soutěže s Kaufland Card o hodnotné ceny. Až do 11. května mohou zákazníci navíc nakupovat veškerý sortiment ovoce a zeleniny se slevou 25 %.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6