Data o prodejně se načítají

Kaufland v Kyjově slaví 10 let, narozeninová překvapení čekají zákazníky po celý týden

Praha, 13. 4. 2021

První zákazníky Kaufland v Kyjově přivítal již v dubnu 2011 a po celou dobu své existence jim nabízí moderní a pohodlné zázemí pro snadné nakupování pod jednou střechou a v nejvyšším hygienickém standardu. Desetileté jubileum prodejna oslaví ve středu 14. dubna, pro zákazníky je však nachystána řada překvapení po celý týden. „Dlouholeté přízně našich zákazníků si moc vážíme a chceme jim poděkovat. Připravili jsme pro ně týdenní narozeninovou akční nabídku napříč celým sortimentem,“ vysvětluje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

interiér zmodernizované prodejny Kaufland

Moderní nákupní prostředí kyjovské prodejny doplňují čerstvé pulty se sýry a lahůdkami či masový pult, který nabízí mimo jiné maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Stejné oblíbenosti se těší úsek s širokým sortimentem pečiva, které je z hygienických důvodů trvale zakryto plexisklem, nebo oddělení ovoce a zeleniny. „Vnímáme rostoucí zájem o produkty od lokálních farmářů, pěstitelů nebo pekařů. Vyhledáváme proto ty nejlepší dodavatele a jejich zboží v té nejvyšší kvalitě denně nabízíme čerstvé v našich prodejnách,“ říká Renata Maierl. Na své si přijdou také příznivci zdravé výživy, vegetariáni či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou pestrý výběr produktů v bio kvalitě, bez lepku nebo bez laktózy.

Pro všechny zákazníky je připravena týdenní narozeninová akční nabídka napříč celým sortimentem. Navíc jako poděkování obdrží ve středu každý zákazník za nákup nad 100 korun čokoládu. Držitelé věrnostní karty K-Card během celého týdne za nákup nad 500 korun dostanou ještě slevu 10% na další nákup a slevový kupón na šampaňské prestižní francouzské značky Moet.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6