Data o prodejně se načítají

Děti z několika dětských domovů potěší jako každý rok velikonoční nadílka z Kauflandu

Praha, 31. 3 2021

Každoročně během Velikonoc obchodní řetězec Kaufland rozdává sladkou velikonoční nadílku dětem a zaměstnancům několika dětských domovů. Mezi obdarovanými, kam letos poputují téměř tři stovky balíčků plných čokolád, bonbónů a sušenek, jsou dětské domovy v Žatci, Humpolci a Přerově. “Chceme dětem i těm, kteří o ně pečují, v jarních svátečních dnech udělat radost a dopřát jim velikonoční výslužku,” říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu. 

Žatecký dětský domov, který je největší v České republice, obchodní řetězec podporuje dlouhodobě. Kromě velikonočních nadílek pravidelně přiváží také ty mikulášské a v předvánočním období organizuje akci Strom splněných přání. Děti vlastnoručně vytvoří přání a podle nich zaměstnanci Kauflandu nakoupí dárky, které se na Štědrý den objeví pod stromečkem.

S Dětským domovem v Humpolci obchodní řetězec začal spolupracovat v loňském roce, současně s otevřením zdejší prodejny Kauflandu. Děti při této příležitosti dostaly hračky a před Vánocemi také balíčky s cukrovinkami.

V Dětském domově v Přerově je letošní velikonoční obdarování začátkem spolupráce s obchodním řetězcem. “V místech, kde působíme, chceme být dobrým sousedem, a moc nás těší, že dětem, které nemají lehký start do života, můžeme alespoň takto pomáhat a vidět jejich radost,” doplňuje Renata Maierl.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6