Data o prodejně se načítají

Kaufland rozšiřuje nabídku antigenních testů. Nově prodává dva druhy i rodinná balení.

Praha, 18. 3. 2021

Obchodní řetězec reaguje na velký zájem zákazníků o antigenní testy a od dnešního dne tento sortiment rozšiřuje o nový typ i rodinná balení. “Ve všech našich prodejnách vnímáme zvýšenou poptávku po antigenních testech a těší nás, že zákazníkům můžeme nabídnout nejen produkty dalšího dodavatele, ale také rodinná balení testů po 25 kusech,” říká tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

Antigenní rychlotesty

Jako první obchodní řetězec v České republice uvedl Kaufland antigenní testy do prodeje již 8. března. Zákazníci na informacích či pokladnách mohou zakoupit 2 druhy antigenních rychlotestů jak po jednom kuse tak v rodinném balení po 25 ks. Oba druhy testů fungují na principu výtěru z přední části nosu, výsledky jsou známy po 15 až 30 minutách a podle klinických studií odhalí přítomnost viru s přesností 98,8 %.

Testy se prodávají jak jednotlivě, tak v rodinném balení po 25 kusech. Dostupné jsou na pokladnách a informacích. “Z důvodu velkého zájmu o tyto testy jsme rozšířili sortment a zajistili jsme i dostatečnou zasobu, proto jsme také zrušili i denní nákupní limit. Zákazníci si mohou antigenní testy koupit dle potřeby bez omezení na počet balení,” vysvětluje Renata Maierl. 

V následujícím týdnu Kaufland do sortimentu zařadí ještě další druh testu, který virus dokáže detekovat ze slin. Všechny zmíněné rychlotesty byly schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Zákazníci v Kauflandu najdou také širokou nabídku různých balení respirátorů FFP2 a jednorázových hygienických třívrstvých roušek.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6