Data o prodejně se načítají

Kaufland v Písku ve středu otevře zákazníkům ve zcela novém kabátě

Praha, 1. 12. 2020

Ve středu 2. prosince otevírá v Písku Kaufland svou prodejnu, kterou kvůli modernizaci uzavřel na konci srpna. Po tříměsíční přestavbě v ní zákazníky přivítá nejen prvotřídní sortiment, ale také řada technologických novinek. “Těší nás, že i v současné nelehké době se nám daří naše prodejny neustále zdokonalovat a zákazníkům umožnit nanejvýš bezpečné a komfortní nakupování,” říká Renata Maierl, tisková mluvčí obchodního řetězce. 

Jednou z inovací, která nejen v těchto dnech výrazně usnadní nakupování, je mobilní aplikace K-Scan. Zákazníci si díky ní mohou zboží sami naskenovat a poté už jen zaplatit u některé ze samoobslužných pokladen. Ty jsou další novinkou a prodejna v Písku jich nabízí hned šest. “Zákazníci tímto způsobem nakoupí nejen rychle a pohodlně, ale také zcela bezkontaktně,” zdůrazňuje výhody aplikace a expresních pokladen Renata Maierl.

Nakupování usnadní také tzv. digital signage, tedy digitální obrazovky informující o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách, nebo čtečky pro ověřování cen. O příjemnou atmosféru a snadnou orientaci uvnitř prodejny se postará nová barevná výmalba stěn a přehledný navigační systém u jednotlivých regálů.

Obslužné pulty nabídnou bohatý sortiment uzenin, sýrů, lahůdek a čerstvého masa, mimo jiné i toho z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Nové je také oddělení ovoce a zeleniny s produkty nejvyšší kvality od lokálních i zahraničních pěstitelů nebo zakrytý úsek pečiva, jehož součástí je vyhřívaná vitrína s grilovanými kuřaty. „O čerstvé výrobky mají zákazníci v našich prodejnách velký zájem,” podotýká Renata Maierl a dodává: “Dbáme na to, abychom jim nabídli mimořádně pestrou nabídku toho nejlepšího, a vyšli tak vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům.”

V prodejně samozřejmě nechybí ani úseky s pestrou škálou produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy. Novinkou je pak sekce To Go s výrobky pro rychlé občerstvení nebo koutek s řemeslnými pivy Craft Beer. “Rozšířili jsme i celkovou nabídku potravinářských výrobků ve stálém sortimentu, a to o téměř 600 nových artiklů,” upozorňuje tisková mluvčí. 

Zákazníci píseckého Kauflandu mohou využít také skříňky pro úschovu svých věcí, stejně jako nabíjecí stanice pro elektromobily i elektrokola.

Při výstavbě nových prodejen a modernizaci těch stávajících Kaufland klade důraz na šetrný přístup k životnímu prostředí, využívá proto nejmodernější technologická řešení. Ta umožňují například efektivně snižovat množství CO2 či zpětně získávat teplo rekuperačními jednotkami, prodejní plochu i zázemí osvětluje úsporné LED osvětlení. Chladicí nábytek je osazen dveřmi, což spolu s nejnovější technologií chlazení snižuje jeho energetickou náročnost až o 30 procent.

Již od prvních dní pandemie koronaviru se Kaufland zaměřuje také na nadstandardní hygienická opatření. Veškeré pečivo je zakryto ochrannými plexiskly, ta jsou nainstalovaná i na pokladnách a informacích. Na podlaze jsou vyznačené doporučené rozestupy, několikrát denně probíhá dezinfekce nákupních košíků, vozíků a míst s vysokou frekvencí dotyků. U vstupu do prodejen jsou navíc k dispozici hygienické stanice s dezinfekčním prostředkem a hygienickými ubrousky.

Během slavnostního otevření prodejny ve středu všichni zákazníci dostanou jako pozornost ke svému nákupu u pokladny dárek a voucher na další nákup a mohou se zúčastnit soutěže s Kaufland Card.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6