Data o prodejně se načítají

Ve středu 2. prosince se otevírá prodejna Kaufland v Humpolci. Láká na kvalitní sortiment i pohodlné nakupování.

Praha, 1. 12. 2020

Obchodní řetězec Kaufland i v tomto roce rozšiřuje síť svých prodejen a ve středu 2. prosince otevírá v Humpolci již 135. prodejnu. Zákazníkům v ní nabídne nejen špičkový sortiment, ale také řadu moderních technologií a nejvyšší hygienický standard. “Našim zákazníkům chceme poskytovat nejen kvalitní výrobky, ale také zajistit snadné, příjemné a bezpečné nakupování,” říká tisková mluvčí řetězce Renata Maierl a dodává: “Těší nás, že všechny tyto parametry prodejna v Humpolci beze zbytku splňuje.”

Jednou z technologií, které značně zpříjemní a urychlí nakupování, je mobilní aplikace K-Scan. Zákazníci si díky ní mohou zboží sami naskenovat a poté už jen zaplatit u některé z šesti samoobslužných pokladen. “Výhodou aplikace i expresních pokladen je nejen úspora času a pohodlí, ale také možnost nakoupit bezkontaktně,” vyzdvihuje Renata Maierl. 

Dalším velkým lákadlem jsou čerstvé pulty, které nabídnou široký sortiment uzenin, sýrů, lahůdek a masa, včetně toho z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Unikátní je také samoobslužný rybí pult s pestrým výběrem chlazených ryb. Produkty nejvyšší kvality od lokálních i zahraničních pěstitelů nabídne rovněž moderní úsek ovoce a zeleniny. Nechybí ani zakrytý úsek pečiva, jehož součástí je ještě vyhřívaná vitrína s grilovanými kuřaty. „O čerstvé výrobky mají zákazníci v našich prodejnách velký zájem,” podotýká Renata Maierl a dodává: “Dbáme na to, abychom jim nabídli mimořádně pestrou nabídku toho nejlepšího, a vyšli tak vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům.”

Příznivce zdravé výživy potěší úseky s produkty v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy, sekce To Go nabídne výrobky pro rychlé občerstvení.

Příjemnou atmosféru budovy podtrhuje barevná výmalba prodejních ploch nebo podlahové vytápění. Orientaci a nakupování ulehčí přehledný navigační systém u jednotlivých regálů nebo tzv. digital signage, digitální obrazovky nepřetržitě informující o sortimentu, stejně jako čtečky pro ověřování cen.  

Pro maximální pohodlí mohou zákazníci humpoleckého Kauflandu využít také skříňky pro úschovu svých věcí, stejně jako nabíjecí stanice pro elektromobily.

Při výstavbě i modernizaci svých prodejen dbá Kaufland na trvalou udržitelnost a šetrný přístup k přírodě. Díky nejmodernějším technologickým řešením se mu například daří snižovat množství CO2 či zpětně získávat teplo rekuperačními jednotkami, prodejní plochu i zázemí osvětluje úsporné LED osvětlení a chladicí nábytek je osazen dveřmi, což spolu s inovativním systémem chlazení snižuje jeho energetickou náročnost až o 30 procent.

Jednou z priorit Kauflandu je také ochrana životního prostředí, u svých prodejen proto instaluje hmyzí hotely, díky nimž hmyzu ve městě alespoň částečně nahrazuje jeho přirozené zázemí. Zákazníci u humpolecké prodejny najdou hned dva takovéto příbytky, pro čmeláky a další hmyz.

Již od prvních dní pandemie koronaviru se Kaufland zaměřuje také na nadstandardní hygienická opatření. Veškeré pečivo je zakryto ochrannými plexiskly, ta jsou nainstalovaná i na pokladnách a informacích. Na podlaze jsou vyznačené doporučené rozestupy, několikrát denně probíhá dezinfekce nákupních košíků, vozíků a míst s vysokou frekvencí dotyků. U vstupu do prodejen jsou k dispozici ještě hygienické stanicemi s dezinfekčním prostředkem, hygienickými ubrousky.

Během slavnostního otevření prodejny ve středu všichni zákazníci dostanou jako pozornost ke svému nákupu u pokladny dárek a voucher na další nákup a mohou se zúčastnit soutěže s Kaufland Card.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6