Data o prodejně se načítají

Kaufland uvádí hokejový miniseriál Kuchyně na ledu

Praha, 2. 10. 2020

Na čem si slavní hokejisté pochutnají? A jak se jejich oblíbené pokrmy dají připravit zdravěji? Nejen na tyto otázky odpoví miniseriál Kuchyně na ledu, na kterém spolupracuje společnost Kaufland. Během osmi dílů se budou vařit zdravé pokrmy pro hráče a hráčky milující nejrychlejší kolektivní hru světa. Nebude chybět ani legendární Jaromír Jágr s hokejovým týmem mládeže. Série startuje na TV Prima už tuto neděli přibližně ve 14:46.

Česko je hokejový národ. Fanoušci od Aše po Hodonín s nadšením sledují parádní kousky svých oblíbenců na ledě. Teď se každou neděli dozví, jak hráči doplňují energii po zápasech. „V seriálu Kuchyně na ledu představujeme oblíbená jídla hráčů ze všech kategorií. Kromě extraligových hokejistů i hráček ženské ligy, para hokejistů nebo univerzitních hráčů. Poslední díl je věnovaný dětem a projektu Pojď hrát hokej,“ přiblížila Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Koncept pořadu spočívá v tom, že výživová poradkyně Českého svazu ledního hokeje Marie Skalská nakoupí v Kauflandu suroviny a vždy připraví zdravější variantu hokejistova oblíbeného pokrmu, případně ho mírně upraví. „Jídlo bude Marie vždy připravovat pro konkrétního hráče a jeho týmové spoluhráče. Diváci se určitě mají na co těšit. V jednom díle bude o svých libůstkách hovořit i Jaromír Jágr, který je ambasadorem partnerství Kauflandu s Českým hokejem,“ doplnila Renata Maierl.

Společnost Kaufland uzavřela dlouhodobé partnerství s Českým hokejem loni v říjnu. Se značkou Kauflandu je spojen nejen národní tým mužů či nejvyšší hokejová soutěž, ale také mládežnické projekty, univerzitní hokej, ženský hokej, parahokej nebo slavnostní události jako Zlatá hokejka.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6