Data o prodejně se načítají

V Kauflandu straší

Praha, 31. 8. 2020

Nový školní rok startuje v Kauflandu společně se strašidly Spookies. Ufo, Tornádo, Bezhlavý jezdec, Piraňa nebo Vlkodlak. S těmi se nyní můžete potkat na všech prodejnách. V rámci exkluzivního věrnostního programu „Spookies – Velká mapa strašidel“ mohou zákazníci nasbírat 48 magnetek s populárními postavičkami, které lze vložit do magnetické mapy světa. K věrnostnímu programu patří speciální mobilní aplikace, se kterou si děti mohou vytvářet s figurkami selfie.

Spookies mapa a strašidlo

Zákazníci mohou sbírat magnetky za svoje nákupy – za každých 350 Kč hodnoty nákupu obdrží magnetku se strašidlem v neprůhledném modrém obalu. Magnetky mohou získat také zdarma u vybraných druhů zboží v akci 1 + 1, nebo v různých soutěžích. Případně zakoupit za 19,90 Kč – tyto jsou ve žlutém sáčku. Magnetická mapa světa pro doplňování strašidelných postaviček stojí 199,90 Kč. Aplikace „Spookies“ je zdarma ke stažení na Google Play a v App Store.

„Chtěli jsme dětem i rodičům zpříjemnit začátek školního roku, proto jsme zvolili tuto formu, která je nejen zábavná, ale také edukativní. S mapou strašidel už zeměpis nebude nikdy nuda,“ uvádí Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Věrnostní akce probíhá ve všech 134 prodejnách Kaufland do 29. 9. 2020 nebo vyprodání zásob. Přehled všech postaviček a další podrobnosti o věrnostním programu naleznou zákazníci na www.spookies.cz.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6