Data o prodejně se načítají

Nadstandardní hygienická opatření Kaufland ve svých prodejnách ponechá trvale

Praha, 17. 8. 2020

Většinu nadstandardních hygienických opatření etablovaných v souvislosti s pandemií koronaviru společnost Kaufland trvale zachová na všech svých 134 prodejnách a dle vládních nařízení je i nadále bude optimalizovat. Nejnovějším počinem v této oblasti je přidání ochranných plexiskel v úseku jednodenního pečiva.

Ochranná plexiskla Kaufland nainstaloval během června v úseku pečiva u čerstvě rozpékaných výrobků, jako jsou kaiserky, bagety nebo sladké pečivo. Nyní zakryl ochranným krytem i nabídku jednodenního čerstvého pečiva od lokálních dodavatelů, jako jsou rohlíky, housky nebo chléb. „Tento typ pečiva patří mezi nejfrekventovanější, a zároveň hygienicky nejcitlivější produkty. Považujeme za důležité, abychom i v tomto úseku nastavili ty nejpřísnější bezpečnostní normy,“ vysvětluje Renata Maierl.

Nadstandardní hygienická opatření zaváděl Kaufland od počátku nouzového stavu. V úseku pečiva mají zákazníci i nadále k dispozici jednorázové rukavice, podávací kleště a obalový materiál. Do zajištěních ochranných pomůcek investoval Kaufland částku v řádech desítek milionů korun.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6