Data o prodejně se načítají

Největší český veganský veletrh potěší příznivce zdravého životního stylu již tuto neděli

Praha, 25. 6. 2020

V neděli 28. června 2020 se na pražském Rašínově nábřeží uskuteční již desátý ročník největšího českého veganského veletrhu - Veggie Náplavka. Pro příznivce veganské gastronomie bude na Náplavce od 10 do 20 hodin připraveno bohaté občerstvení
i pestrý doprovodný program. Svou privátní značku K-take it veggie zde představí také společnost Kaufland, generální partner celé akce. „Velmi nás těší, že se můžeme podílet na pořádání tohoto oblíbeného festivalu a návštěvníkům zároveň nabídnout produkty naší vlastní značky určené nejen veganům,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Příchozí mohou  navštívit velké množství stánků, seznámit se s řadou novinek rostlinné gastronomie a životního stylu i s projekty
na ochranu zvířat nebo se zúčastnit zajímavých workshopů. 

K-take it veggie

Společnost Kaufland, pro niž je zdravý životní styl a šetrný přístup k životnímu prostředí jednou z priorit, na Veggie Náplavce nabídne celou řadu novinek. Všechny poskytují plnohodnotnou alternativu masných či mléčných produktů, mnoho z nich je navíc v bio kvalitě. „Vnímáme, že se stále více lidí chce stravovat zdravě, a dává přednost rostlinné alternativě. Jejich potřebám vycházíme vstříc právě prostřednictvím naší exkluzivní značky K-take it veggie. Zákazníci pod ní najdou široký sortiment nejmodernějších produktů rostlinné výroby od pomazánek přes alternativy uzenin, sýrů a tvarohů až po hotové pokrmy,“ vysvětluje Renata Maierl. Všichni, kteří v neděli zavítají ke stánku Kauflandu, budou moci zdarma ochutnat například ovocné nebo zelené smoothie, široký sortiment veganských pomazánek na žitném nebo špaldovém chlebu, jogurt s müsli či hummus se zeleninou.

Řada produktů pro vegany je však pouze jednou z aktivit Kauflandu v oblasti zdravého životního stylu a trvalé udržitelnosti. Společnost také cíleně předchází plýtvání s potravinami, dlouhodobě a intenzivně snižuje množství používaných plastů a místo nich používá materiály šetrné k životnímu prostředí, využívá energeticky úsporných technologií, vedle svých prodejen buduje komunitní zahrady nebo stavbou hmyzích hotelů podporuje biodiverzitu ve městech.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6