Data o prodejně se načítají

Výherce soutěže Vyhraj auto s Kaufland Card je z Karlových Varů!

Praha, 12. 5. 2020

Soutěž Vyhraj auto s Kaufland Card, které se mohou průběžně účastnit všichni majitelé věrnostní karty obchodního řetězce Kaufland, má prvního vítěze. Stal se jím Lukáš Duda z Karlových Varů. Svou výhru, automobil Škoda Karoq, obdržel během slavnostního setkání se zástupci Kauflandu v centrále společnosti v Praze na Vypichu v úterý 12. května 2020.

Výhra v soutěži Kaufland Card: automobil Škoda Karoq

Věrnostní karta, kterou Kaufland představil v únoru letošního roku, poskytuje všem držitelům kromě šance na výhru automobilu také celou řadu výhod jako každodenní speciální nabídky a slevy na míru nebo pravidelné soutěže o další hodnotné ceny. „Spektrum benefitů, které Kaufland Card nabízí, budeme neustále rozšiřovat. Chceme navíc spolupracovat i s dalšími partnery, aby si naši zákazníci mohli užít výhody věrnostní karty nejen v Kauflandu,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti.

Kartu Kaufland Card mohou zákazníci získat dvěma způsoby: v elektronické podobě stažením Kaufland aplikace v Apple Store nebo na Google Play či ve fyzické formě vyzvednutím v oddělení informací v kterékoli z prodejen. Registrovat se a kartu aktivovat poté mohou jak přímo v prodejně, tak z domova pomocí webového registračního formuláře na www.kauflandcard.cz. Plastovou kartu lze samozřejmě propojit s tou digitální. Na jeden digitální účet v aplikaci může mít zákazník přihlášených až pět fyzických karet.

Předání automobilu Škoda Karoq

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6