Data o prodejně se načítají

Kaufland děkuje zákazníkům, dlouhodobě zlevňuje 500 produktů

Praha, 20. 5. 2020

Ceny potravin kvůli koronavirové krizi i suchu rostou. Ovšem ne všude! Společnost Kaufland jde proti proudu. 500 výrobků napříč celým sortimentem nabízí ještě levněji než dosud. „Je to poděkování našim zákazníkům. A nejde jen o dočasné slevy. Přicházíme s kampaní Dlouhodobě výhodněji. Lidé dlouhodobě ušetří například na nápojích, uzeninách, mléčných produktech, cukrovinkách, zvířecím krmivu či drogistickém zboží,“ říká tisková mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

Zákazníci v prodejnách najdou produkty dlouhodobě výhodněji označené oranžovou šipkou, která vychází z vizuálu již známé slevové akce Superkauf. Kromě obvyklých slevových akcí jako jsou Superkauf, Superprodloužený víkend nebo slevy s Kaufland Card, tak supermarket přináší novou kampaň s ještě výhodnějšími cenami vybraných produktů.

V Kauflandu již nyní najdete dlouhodobě výhodnou nabídku ve všech oblastech čerstvého zboží, jako např. více než 200 druhů ovoce a zeleniny, 90 druhů pečiva a 110 druhů baleného masa.

Změny v nakupování

Na počátku pandemie vrostl zájem zákazníků o trvanlivé potraviny jako jsou těstoviny, mouka, rýže, konzervy. Lidé se předzásobovali. Dalším faktorem, který změnil nákupní chování bylo uzavření školních zařízení a gastronomických provozoven. Zájem zákazníků se přesunul do čerstvých úseků (ovoce, zelenina, masné produkty, mléčné výrobky).

„Chceme nabídnout dlouhodobě výhodnější ceny vybraných produktů. V našich prodejnách zákazníci nakoupí vše na jednom místě a navíc z produktů označené symbolem „Dlouhodobě výhodněji“ si vybere opravdu každý, doplňuje Maierl.“

Dlouhodobě výhodněji

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6