Data o prodejně se načítají

Prodejna Kaufland v Brně – Ponavě po modernizaci. Důraz klade na bezpečné nakupování.

Praha, 2. 4. 2020

Moderní chladicí pulty, úsek čerstvého pečiva, přehledný orientační systém nebo rychlé samoobslužné nakupování, ale také nadstandardní hygienická opatření. To vše a spousta dalších novinek je součástí zmodernizované prodejny obchodního řetězce Kaufland v Brně - Ponavě. „Našim zákazníkům i zaměstnancům chceme zajistit nejen pohodlné, ale především také bezpečné nákupní i pracovní prostředí. Velký důraz v tuto dobu proto klademe zejména na nadstandardní hygienická opatření,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

V rámci zvyšování hygienických opatření na prodejnách jsou u pokladen a Informací instalována ochranná plexiskla, pokladní zóna je navíc vybavena podlahovým značením bezpečných rozestupů. U vstupu do prodejny je zákazníkům k dispozici hygienická stanice s dezinfekcí a dezinfekčními ubrousky. Madla košíků a vozíků, pokladní pásy i další plochy s vysokou frekvencí dotyků budou pravidelně dezinfikovány. Zákazníci v prodejně najdou také vyvěšené instrukce a doporučení, jak se chovat během nákupu, konkrétní opatření jsou pravidelně opakována i prostřednictvím instore rádia.

Zákazníky však potěší také mnoho inovací, které jim nákup zjednoduší. Například tzv. digital signage – digitální obrazovky umístěné uvnitř i vně prodejny, nepřetržitě informující o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách. Orientaci v prodejně usnadní piktogramový navigační systém, k rychlému odbavení nákupu poslouží zóna osmi samoobslužných pokladen. Zákazníci mohou využít také čtečky pro ověření cen.

Součástí prodejny je i nový úsek čerstvého pečiva s širokým sortimentem pekárenských výrobků. Pro bezpečnou manipulaci s nimi zde zákazníci mají k dispozici jednorázové rukavice, obalový materiál a podávací kleště. Jednodenní pečivo od regionálních dodavatelů jako chléb a rohlíky Kaufland prodává již zabalené. Backshop nabídne také vyhřívanou vitrínu s grilovanými kuřaty.  

Čerstvé pulty nabízí široký sortiment sýrů a lahůdek, masový pult pak mimo jiné i maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Nechybí produkty v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy pro příznivce zdravé výživy či zákazníky s potravinovými intolerancemi. Zpestřením je také nový sortiment řemeslných piv, tzv. Craft Bier.  V prodejně najdete speciální uličku To Go s řadou chutných jídel a nápojů v praktickém balení připravených k okamžité konzumaci nebo automat s čerstvou zrnkovou kávou

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6