Data o prodejně se načítají

Společnost Kaufland obhájila titul Top Employer roku na národní i celoevropské úrovni

Praha, 3. února 2020

Dvojnásobné ocenění za svou práci v oblasti HR získala společnost Kaufland od nezávislého mezinárodního institutu Top Employer. Ten každoročně vyhlašuje vybrané firmy, u kterých na základě různých faktorů posuzuje kvalitu nastavení personální politiky a celkový přístup k zaměstnancům. Kaufland obdržel prestižní cenu Top Employer 2020 Czech Republic a Top Employer 2020 Europe podruhé v řadě a obhájil titul z předchozího roku.

Kaufland byl nezávislým „Institutem Top Employers“ ve všech zemích, kde působí, jmenován nejlepším zaměstnavatelem roku 2020. V rámci tohoto ocenění absolvovala společnost Kaufland vícestupňový certifikační program, ve kterém jednotlivé kategorie prověřovali a posuzovali nezávislí odborníci. Mezi hodnocenými kategoriemi byly oblasti: strategický talent management, personální plánování, nábor, zpracování a zaškolení, adaptace nových zaměstnanců, školení a rozvoj, řízení výkonu, rozvoj zaměstnanců na vedoucích pozicích, plánování kariéry a nástupnictví, odměňování a benefity a firemní kultura. „Aby byla společnost uznána jako nejlepší zaměstnavatel, musí prokázat, že implementace personálních strategií obohacuje pracovní svět zaměstnanců. Certifikované společnosti jsou vynikajícím příkladem angažovaného personálního řízení, neustálého zlepšování a slibem „pro lepší pracovní svět“. Blahopřeji!“, řekl David Plink, ředitel institutu Top Employer.

„Naším cílem je být jedním z nejatraktivnějších zaměstnavatelů. Jsme proto velmi potěšeni, že jsme byli mezinárodním institutem Top Employer již podruhé v řadě jmenováni Top Zaměstnavatelem v Evropě i na českém trhu,“ dodává Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6