Data o prodejně se načítají

Kaufland osobně. „Moje první volba“ zdůrazňuje osobní přístup ke každému zákazníkovi

Praha, 29. 1. 2020

/Praha, 29. ledna 2020/ - Kaufland přichází s novou unikátní kampaní s názvem „Moje první volba“ ve spolupráci s reklamní agenturou Effectivity. Startuje 29. ledna a s nejrůznějšími obměnami bude tvořit základní kostru komunikace značky po celý rok. „Kaufland osobně“, to je hlavní myšlenka celé komunikace. „Naše zákazníky oslovujeme jejich křestním jménem a ke každému z nich přistupujeme osobně, neoslovujeme anonymní dav,“ naznačuje princip kampaně Renata Maierl, tisková mluvčí Kaufland ČR, který byl i za rok 2019 druhým nejsilnějším zadavatelem inzerce s hodnotou 1,7 miliardy korun.

„Začínáme s Janou. Jana je v Kauflandu opravdu pravidelnou zákaznicí, protože je to jedno z nejoblíbenějších jmen v republice," vysvětluje Renata Maierl. „Zaměstnanci Kauflandu připravují všechno zboží s láskou, pečlivostí, a osobním nasazením pro každého našeho zákazníka. Ať už je to Jana, Jirka, Lucie, Martin či Jakub,“ doplňuje Renata Maierl. Kaufland disponuje nejširší nabídkou produktů, širokým sortimentem uspokojí potřeby  většiny nakupujících. Každý ze zákazníků má rád něco jiného a v Kauflandu si najde vždy to své. I proto je Kaufland pro zákazníky první volbou.

Křestní jména budou ve vizuálních výstupech kampaně postupně přibývat. Při použití nejfrekventovanějších 30 jmen Kaufland jmenovitě osloví až 4,5 milionu zákazníků. V komunikaci se také objeví skutečná jména zákazníků. Unikátní na kampani je i fakt, že všichni, kteří v reklamním spotu představují zaměstnance Kauflandu, jimi skutečně jsou. Podle Renaty Maierl to dokazuje, že se firmě stále více daří pozitivně propojovat zaměstnance se samotnou značkou. „Příjemně nás překvapil velký zájem o interní casting pro televizní spoty. Naši kolegové a kolegyně tím ukázali, že jim na práci v naší společnosti záleží. Je pro nás důležité, aby i pro ně byl Kaufland jejich první volbou,“ dodává tisková mluvčí.

Kampaň „Moje první volba“ je nosný komunikační koncept značky Kaufland pro stávající i budoucí období a bude mediálně silně podpořen. S osobním přístupem k zákazníkům a orientací na kvalitu, čerstvost a příznivé ceny se zákazníci setkají přímo na prodejnách, v denním tisku a časopisech, v on-line prostoru či na venkovních reklamních nosičích. Hlavní pilíř bude stále postaven na televizních obrazovkách. Hudbu ke kampani složil Václav Noid Bárta, který je i součástí Mojí první volby. Rozpoznatelnou melodii uslyšíte v televizním spotu, rádiích, v online prostoru, ve videoklipu i při dalších doprovodných aktivitách.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6