Data o prodejně se načítají

Prodejna Kauflandu v Kladně se dnes představí v novém. Láká na spoustu novinek i mikulášskou nadílku

Praha, 4. prosince 2019

Moderní masový a rybí pult, oddělení lahůdek, bezlepkových, bezlaktózových a bio výrobků, ale i digitální informační obrazovky, přehledný orientační systém nebo samoobslužné pokladny jsou součástí zmodernizované prodejny obchodního řetězce Kaufland v Kladně, která se v novém představí ve středu 4. prosince. „Našim zákazníkům i zaměstnancům chceme vytvořit co nejpříjemnější prostředí a věříme, že nový koncept prodejny ocení,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Zákazníci se mohou těšit na spoustu inovací, které jim nákup zjednoduší. Jednou z nich je například tzv. digital signage – venkovní i vnitřní digitální obrazovky nepřetržitě informující o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách. Orientaci v prodejně usnadní piktogramový navigační systém, k rychlému odbavení nákupu zákazníkům poslouží zóna samoobslužných pokladen.

Masový pult, který nabízí mimo jiné i maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích, doplňuje rozsáhlý obslužný pult se sýry a lahůdkami a také rybí pult se stovkou druhů kvalitních chlazených mořských a sladkovodních ryb od nejlepších zahraničních a českých dodavatelů. „Náš speciálně vyškolený personál rybu na vyžádání vykostí, odstraní kůži i naporcuje a poradí, jak ji zpracovat. Vybírat lze ze širokého sortimentu známých i méně známých ryb a mořských plodů,“ představuje další novinku Renata Maierl. Součástí prodejny je i pekárna s pestrým sortimentem čerstvého pečiva, kterou doplňuje ještě vyhřívaná vitrína na grilovaná kuřata.

Pro příznivce zdravé výživy či zákazníky s potravinovými intolerancemi Kaufland připravil sekci s širokou škálou produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy. Vitrína „to go“ zase v praktickém balení nabídne řadu chutných jídel a nápojů připravených k okamžité konzumaci. „Vnímáme, že o čerstvé výrobky zákazníci projevují velký zájem, a velmi nás těší, že jim i prostřednictvím těchto úseků můžeme poskytnout produkty té nejvyšší kvality,“ uvádí Renata Maierl.

Představení prodejny v novém doplní po celou středu spousta doprovodných aktivit. Zákazníci budou moci zdarma ochutnat výrobky privátních značek K-Bio, K-Take It Veggie, K-Free a nejnovější K-Jarmark nebo budou mít možnost vyhrát tříminutový nákup zdarma. Velkým lákadlem především pro děti pak bude mikulášská nadílka.  Mikuláš v doprovodu čerta a anděla nadělí dětem sladkosti a další drobné dárky. Ve fotokoutku se děti i dospělí budou moci s Mikulášem, andělem i čertem také vyfotit.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6