Data o prodejně se načítají

Přijďte si do Kauflandu pro mikulášskou nadílku

Praha, 5. prosince 2019

Ve čtvrtek 5. prosince bude v prodejně Kaufland v Jihlavě, v Hradci Králové, v Hodoníně v ulici Konečná, v Praze na Vypichu a v Jablonci nad Nisou U Kostela na malé i velké zákazníky čekat překvapení. Od 16 do 19 hodin zde Mikuláš v doprovodu čerta a anděla bude dětem za básničku či písničku nadělovat ovoce, sladkosti a další drobné dárky.

V ostatních městech Mikuláš dorazí přímo do neziskových organizací. Společnost Kaufland darovala skrze Českou federaci potravinových bank mikulášskou nadílku v hodnotě přes 3 miliony korun, která bude rozdělena neziskovým organizacím po celé České republice.

Mikulášskou nadílku dostanou prostřednictvím lokálních organizací děti v azylových domech, či děti v rodinách s tíživou životní situací. Mikuláše rovněž obdržely děti z Dětského domova v Žatci, který společnost Kaufland dlouhodobě podporuje.

Chceme našim zákazníkům a jejich dětem poděkovat za přízeň a zároveň jim zpestřit předvánoční nakupování,“ říká Renata Maierl a doplňuje: „Nezapomněli jsme ani na děti v azylových domech nebo dětských domovech.“

Děti se mohou těšit na mandarinky, jablka, ořechy, sladkosti plyšové hračky nebo pastelky, omalovánky či pexeso. Všichni se pak mohou vyfotit v mikulášském fotokoutku a pořízenou fotografii si odnést na památku.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6