Data o prodejně se načítají

Dvanáctiletý Bohumil dostal od Kauflandu speciální trenažér

Praha, 18. 12. 2019

Bohumil je dvanáctiletý kluk, který se potýká s následky dětské mozkové obrny. I přesto má své velké sny a vůli. Už tři roky závodí na handbiku. V tomto sportu se mu opravdu daří a pravidelně se umisťuje na stupních vítězů. Aby mohl v zimních měsících pracovat na své fyzické kondici a připravovat se na závody, dostal od Kauflandu speciální trenažér. Zástupci společnosti jej Bohumilovi předali 16. prosince v teplické prodejně Kauflandu.

Pohyb je důležitý, a zvláště pro člověka s handicapem. Posilovací trenažér je rehabilitační novinkou, která lidem s poraněním míchy pomáhá při posilování horní části těla a ulehčuje jejich další sportovní vyžití. Bohumil je závodník tělem i duší. Věříme, že se mu nyní bude dobře trénovat i v zimních měsících.“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

Předání dárku bylo velmi emotivní a pro Bohumila bylo až do poslední chvíle překvapením. Rodina ho vzala do Kauflandu na běžný nákup.  Najednou se z rozhlasu ozvalo, aby se dostavil na informace. Tam na něj čekal trenažer, který si okamžitě vyzkoušel a zamiloval.  „Bohumil byl nadšený a měl obrovskou radost. Je to skvělý kluk, má velké sny a přání a jde si za tím. Je veselý a my doufáme, že si nového kamaráda užije,“ dodává Maierl.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6