Data o prodejně se načítají

Teplický Kaufland slaví 20 let, na sobotu chystá pestrý program

Praha, 6. listopadu 2019

Prodejna Kaufland v Teplicích v Bohosudovské ulici své první zákazníky přivítala 7. listopadu 1999. Během dvaceti let existence doznala mnoha změn: zákazníkům nabízí moderní čerstvé pulty, oddělení bezlepkových, bezlaktózových a bio výrobků, digitální informační obrazovky s aktuální nabídkou i zónu se samoobslužnými pokladnami. Kulaté jubileum oslaví tuto sobotu, 9. listopadu, celodenním pestrým programem. „Našim zákazníkům chceme poděkovat za jejich dlouholetou přízeň, které si moc vážíme,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

V sobotu budou zákazníci moci zdarma ochutnat výrobky privátních značek K-Bio, K-Take It Veggie, K-Free nebo nealkoholické pivo Bruncvík. Pro děti je připraveno malování na obličej či fotokoutek s maskotem Kuniboo. Celým dnem bude malé i velké příchozí provázet ambasadorka Kauflandu moderátorka a modelka Lucie Křížková.

Prodejna, která před čtyřmi lety prošla modernizací, poskytuje spoustu výhod pro co nejpohodlnější nákup. Jednou z nich je například tzv. digital signage – venkovní i vnitřní digitální obrazovky nepřetržitě informující o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách. Ceny produktů si zákazníci mohou ověřovat sami speciálními čtečkami, k rychlému odbavení nákupu slouží zóna expresních samoobslužných pokladen. Krátký nákup umožňuje také speciální ulička To Go s řadou chutných jídel a nápojů v praktickém balení, připravených k okamžité konzumaci. Součástí prodejny je i automat s čerstvou zrnkovou kávou.

Velkou popularitu si u zákazníků získalo oddělení ovoce a zeleniny nebo pekárna s širokým sortimentem čerstvého pečiva, jejíž součástí je i vyhřívaná vitrína na grilovaná kuřata. Oblíbené jsou také čerstvé pulty se sýry a lahůdkami nebo masový pult, který nabízí mimo jiné maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Žádaný je i rybí pult se stovkou druhů kvalitních chlazených mořských a sladkovodních ryb od nejlepších zahraničních a českých dodavatelů. „Vnímáme, že o čerstvé výrobky zákazníci projevují velký zájem, a velmi nás těší, že jim můžeme poskytnout produkty té nejvyšší kvality,“ říká Renata Maierl. Na své si přijdou také příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, pro něž je v prodejně připravena sekce s pestrým výběrem produktů v bio kvalitě, bez lepku nebo bez laktózy.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6