Data o prodejně se načítají

Prodejna v Jihlavě slaví 20 let, sobotní oslavu doprovodí pestrý program

Praha, 20. listopadu 2019

Jihlavská prodejna Kauflandu přivítala své první zákazníky již 20. listopadu 1999. Během dvaceti let existence doznala mnoha změn: zákazníkům nyní nabízí například moderní čerstvé pulty, oddělení bezlepkových, bezlaktózových a bio výrobků, digitální informační obrazovky i zónu se samoobslužnými pokladnami. Kulaté jubileum prodejna oslaví v sobotu 23. listopadu celodenním pestrým programem. „Dlouholeté přízně zákazníků si moc vážíme a i touto cestou bychom jim chtěli poděkovat,“ vysvětluje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Zákazníci budou v průběhu celého dne moci ochutnat výrobky privátních značek K-Bio, K-Take It Veggie, K-Free nebo nejnovější K-Jarmark, pro děti je připraveno malování na obličej nebo fotokoutek s maskotem Kuniboo.

Jihlavská prodejna Kauflandu zákazníkům nabízí spoustu výhod pro co nejpohodlnější nákup. Ceny produktů si klienti mohou ověřovat sami speciálními čtečkami, k rychlému odbavení nákupu slouží zóna samoobslužných pokladen. Krátký nákup umožňuje také ulička To Go s řadou chutných jídel a nápojů v praktickém balení, připravených k okamžité konzumaci. „Chceme našim zákazníkům nakupování co nejvíce zpříjemnit a urychlit,“ doplňuje Renata Maierl.

Velkou popularitu si u zákazníků získalo oddělení ovoce a zeleniny, pekárna s širokým sortimentem čerstvého pečiva, pulty se sýry a lahůdkami nebo masový pult, který nabízí mimo jiné i maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Žádaný je i rybí pult se stovkou druhů kvalitních chlazených mořských a sladkovodních ryb od nejlepších zahraničních a českých dodavatelů. „Vnímáme, že o čerstvé výrobky zákazníci projevují velký zájem, a velmi nás těší, že jim můžeme poskytnout produkty té nejvyšší kvality,“ říká Renata Maierl. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou sekce s pestrým výběrem produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6