Data o prodejně se načítají

Liberecký Kaufland slaví 20 let. Zákazníci se v sobotu mohou těšit na narozeninový program

20. listopadu 2019, Praha

Prodejna Kaufland v Liberci – ve Starých Pavlovicích přivítala své první zákazníky již 19. listopadu 1999. Během dvaceti let existence prošla mnoha změnami. Zákazníci zde najdou například moderní čerstvé pulty, oddělení bezlepkových, bezlaktózových a bio výrobků, moderní chladící nábytek či pekárnu s velkým výběrem pečiva. Dvacáté výročí oslaví v sobotu 23. listopadu celodenním pestrým programem. „Moc si vážíme dlouholeté přízně zákazníků a chtěli bychom jim za ni poděkovat,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Pro zákazníky budou během celého dne připraveny ochutnávky výrobků privátních značek K-Bio, K-Take It Veggie, K-Free nebo nejnovější K-Jarmark, děti se mohou těšit na malování na obličej nebo fotokoutek s maskotem Kuniboo. Lákadlem pro všechny pak bude známý český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který bude od 10 hodin obsluhovat za masovým pultem a poskytovat cenné tipy, jak maso nejlépe připravit. V prodejně zároveň proběhne autogramiáda jeho nové knihy.

Velké oblibě se u zákazníků těší oddělení ovoce a zeleniny, pekárna s širokým sortimentem čerstvého pečiva, pulty se sýry a lahůdkami nebo masový pult, který nabízí mimo jiné i maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. „Jsme si vědomi toho, že zákazníci projevují o čerstvé výrobky velký zájem, a velmi nás těší, že jim můžeme poskytnout produkty té nejvyšší kvality,“ říká Renata Maierl. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou sekce s pestrým výběrem produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6