Data o prodejně se načítají

Prejt, jelítka či jaternice. Sezóna zabijaček začíná

Praha, 29. října 2019

Podzimní a zimní měsíce jsou spojené nejen s chladným počasím, ale i vydatnější skladbou jídelníčku. K tomu patří i tradiční středoevropská specialita – zabijačka. Ta i v současné době zůstává tradicí, bez níž si většina Čechů nadcházející období neumí představit. Obchodní řetězec Kaufland vychází milovníkům zabijačkových lahůdek vstříc a v těchto dnech je nabízí ve všech svých prodejnách. „Pro zákazníky, kteří mají rádi tyto masné speciality, jsme připravili širokou nabídku tradičních oblíbených výrobků,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.

V aktuální nabídce největšího tuzemského obchodního řetězce se objevují tradiční, vysoce kvalitní zabijačkové pochoutky jako prejt, jaternice nebo jelítka. Jaternicový a jelítkový prejt voní a chutnají po vařeném mase a jsou jemně kořeněné. Malé jitrničky – Moravské jaternice prošly během výroby navíc, na rozdíl od tradičních jaternic, krátkým zauzením. Zmíněné výrobky jsou dokonce i bezlepkové. Vnímáme rostoucí počet zákazníků s potravinovými intolerancemi, a jejich potřebám se snažíme přizpůsobit. Rozšiřujeme pro ně sortiment, a to i v podobě právě specifických zabijačkových výrobků,“ vysvětluje Maierl a doplňuje: „Dbáme zároveň na vysokou kvalitu všech našich produktů. O té svědčí i to, že jaternice a jelítka získaly prestižní titul v soutěži Česká chuťovka, která oceňuje nejkvalitnější potraviny vyrobené v České republice.“

Všechny zabijačkové speciality jsou vyrobené podle tradičních receptur a jsou vhodné ke konzumaci za studena i za tepla.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6