Data o prodejně se načítají

Ochutnávky výrobků, malování na obličej i Zdeněk Pohlreich v roli prodavače. Opavská prodejna oslavila 20let.

Praha, 16. září 2019

Prodejna Kauflandu v Opavě své první zákazníky přivítala 12. září 1999. Během dvaceti let existence doznala mnoha změn: zákazníkům nyní nabízí například moderní čerstvé pulty, oddělení bezlepkových, bezlaktózových a bio výrobků, digitální informační obrazovky i zónu se samoobslužnými pokladnami. Kulaté jubileum opavská prodejna oslavila pestrým programem minulou sobotu. „Chtěli jsme našim zákazníkům poděkovat za jejich dlouholetou přízeň, které si moc vážíme,“ uvedla Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Velké množství doprovodných aktivit v sobotu do opavského Kauflandu přilákalo tisíce návštěvníků. Na několika místech prodejny probíhaly ochutnávky privátních značek K-Bio, K-Take It Veggie, K-Free nebo nealkoholického piva Bruncvík, děti si mohly užít malování na obličej a fotokoutek s maskotem Kuniboo. Milým překvapením pro zákazníky byla účast předního českého šéfkuchařa Zdeňka Pohlreicha, který během celého dne prodával čerstvé výrobky z masových pultů a poskytoval cenné rady k jejich zpracování.       

Prodejna, která před dvěma lety prošla modernizací, zákazníkům nabízí spoustu výhod pro co nejpohodlnější nákup. Jednou z nich je například tzv. digital signage – venkovní i vnitřní digitální obrazovky nepřetržitě informující o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách. Ceny produktů si klienti mohou ověřovat sami speciálními čtečkami, k rychlému odbavení nákupu slouží zóna šesti samoobslužných pokladen. Krátký nákup umožňuje také ulička To Go s řadou chutných jídel a nápojů v praktickém balení, připravených k okamžité konzumaci. Součástí prodejny je i automat na čerstvou zrnkovou kávu, toalety pro invalidy nebo přebalovací pult. „Chceme našim zákazníkům nakupování co nejvíce zpříjemnit a urychlit,“ vysvětluje Renata Maierl.

Velkou popularitu si u zákazníků získalo oddělení ovoce a zeleniny, pekárna s širokým sortimentem čerstvého pečiva, jejíž součástí je i vyhřívaná vitrína na grilovaná kuřata, pulty se sýry a lahůdkami nebo masový pult, který nabízí mimo jiné i maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. „Vnímáme, že o čerstvé výrobky zákazníci projevují velký zájem, a velmi nás těší, že jim můžeme poskytnout produkty té nejvyšší kvality,“ říká Renata Maierl. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, pro něž je v prodejně připravena sekce s pestrým výběrem produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6