Data o prodejně se načítají

Prestižní titul Czech Superbrands 2019 získal Kaufland už pošesté v řadě

Praha, 19. září 2019

Jen ty nejlepší značky v 90 státech po celém světě se mohou pyšnit titulem Superbrands. Mezi nimi je i společnost Kaufland Česká republika. A to již šestým rokem. Rozhodli o tom profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a především zákazníci. Jejich preference, a tedy i velkou oblibu Kauflandu, zjistil spotřebitelský průzkum renomované agentury GFK.

„Zařadili jsme se již pošesté do skupiny elitních značek, což nás velmi těší a motivuje přinášet i nadále našim zákazníkům kvalitní zboží a služby. Jsme rádi, že si nejen naši zákazníci, ale i odborná veřejnost, spojuje naši značku s významnými hodnotami, profesionálním servisem a kvalitním zbožím,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Superbrands je uznávané speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje ty nejlepší značky po celém světě. Společnosti se nemohou samy nominovat. Titul se uděluje na základě výsledků spotřebitelského průzkumu agentury GFK a hodnocení odborné komise Brand Council. Značky prochází několika výběrovými koly dle předem daných kritérií, jakými jsou známost, budování brandu, inovace či prestiž.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6