Data o prodejně se načítají

Karlovarská prodejna slaví 20 let. V neděli chystá oslavu pro své zákazníky

Praha, 26. září 2019

Prodejna Kauflandu v Karlových Varech své první zákazníky přivítala 26. září 1999. Během dvaceti let existence doznala mnoha změn: zákazníkům nyní nabízí například moderní čerstvé pulty, oddělení bezlepkových, bezlaktózových a bio výrobků, digitální informační obrazovky i zónu se samoobslužnými pokladnami. Kulaté jubileum oslaví tuto neděli, 29. září, celodenním pestrým programem. „Našim zákazníkům chceme poděkovat za jejich dlouholetou přízeň, které si moc vážíme,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

V prodejně budou zákazníci moci ochutnat výrobky privátních značek K-Bio, K-Take It Veggie, K-Free nebo nealkoholické pivo Bruncvík, pro děti je připraveno malování na obličej, fotokoutek s maskotem Kuniboo nebo skákací hrad. Velkým lákadlem bude i přední český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, se kterým si zákazníci budou moci v dopoledních hodinách popovídat nebo se vyfotit. Od 12 do 18 hodin bude Zdeněk Pohlreich obsluhovat za masovým a rybím pultem a zároveň poskytovat cenné rady k jejich zpracování.

Karlovarská prodejna Kauflandu zákazníkům nabízí spoustu výhod pro co nejpohodlnější nákup. Jednou z nich je například tzv. digital signage – venkovní i vnitřní digitální obrazovky nepřetržitě informující o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách. Ceny produktů si klienti mohou ověřovat sami speciálními čtečkami, k rychlému odbavení nákupu slouží zóna samoobslužných pokladen. Krátký nákup umožňuje také ulička To Go s řadou chutných jídel a nápojů v praktickém balení, připravených k okamžité konzumaci. „Chceme našim zákazníkům nakupování co nejvíce zpříjemnit a urychlit,“ vysvětluje Renata Maierl.

Velkou popularitu si u zákazníků získalo oddělení ovoce a zeleniny, pekárna s širokým sortimentem čerstvého pečiva, pulty se sýry a lahůdkami nebo masový pult, který nabízí mimo jiné i maso z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích. Žádaný je i rybí pult se stovkou druhů kvalitních chlazených mořských a sladkovodních ryb od nejlepších zahraničních a českých dodavatelů. „Vnímáme, že o čerstvé výrobky zákazníci projevují velký zájem, a velmi nás těší, že jim můžeme poskytnout produkty té nejvyšší kvality,“ říká Renata Maierl. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy či zákazníci s potravinovými intolerancemi, kteří v prodejně najdou sekce s pestrým výběrem produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6