Data o prodejně se načítají

Obchodní řetězec Kaufland spustil instagramový profil

Praha, 8. srpna 2019

#kauflandcesko - pod tímto názvem najdou uživatelé Instagramu profil společnosti Kaufland. Po Facebooku, kde společnost sleduje téměř čtvrt milionu lidí, YouTube kanálu a WhatsApp newsletteru, je Instagram další sociální sítí, skrze kterou mohou být zákazníci Kauflandu ve spojení se svým oblíbeným obchodním řetězcem.

„Na Instagramu chceme propojit aktuální trendy s nápady na skvělé jídlo a výhodné nákupy. Followeři zde najdou tipy na chutná jídla i s postupem a zároveň i inspiraci na nákup non-foodových produktů doplněnou o doprovodné ilustrace. Samozřejmostí je i zákaznická péče stejně jako na Facebooku,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Kaufland chce obsahem na instagramovém profilu své followery hlavně inspirovat. Uživatelé si užijí především originální nápady a design. „Vytváříme originální obsah pouze pro Instagram. Nebudou chybět ani oblíbená instastories, kde v aktuálním čase mohou followeři sledovat pozvánky na právě probíhající události v Kauflandu a získat tak nové tipy na využití volného času. Skrze tuto sociální síť nahlédnou i do našeho zákulisí,“ dodává Maierl.

Instagramový profil společnosti Kaufland naleznete ZDE

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6