Data o prodejně se načítají

Na piknik do Blanska. Oslavte s námi zmodernizovanou prodejnu.

Praha, 2. července 2019

Ochutnávku piv, profi kuchaře a rozpálené grily i zábavný program pro děti budou moci zažít zákazníci 3.-4. července od 7 do 19 hodin u prodejny Kaufland v Blansku.  Obchodní řetězec blanskou prodejnu zmodernizoval a u této příležitosti pořádá pro zákazníky dvoudenní piknik.

„K létu patří zábava, dobré pití a jídlo. Všichni, kteří na náš piknik dorazí, ochutnají regionální piva a také maso z našeho masozávodu, které najdou v našich prodejnách pod značkou Naše maso z Modletic. Pro děti jsou přichystané různé atrakce – skákací hrad, malování na obličej, hry. Zasoutěžit si mohu i dospělí. Devět výherců získá piknikový koš plný dobrot,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Příjemnější nákup díky novinkám

Pekárna, nové masové, sýrové, lahůdkové a uzeninové pulty se širokou nabídkou čerstvých produktů přibyly ve staronové blanské prodejně. Prodejna je vybavena technologickými novinkami jako jsou čtečky EAN kódů pro kontrolu cen, digitální obrazovky s aktuální nabídkou produktů nebo samoobslužné pokladny pro rychlejší odbavení nákupu. Kdo přijede elektromobilem, může si během nákupu svůj vůz zdarma nabít. „Chceme našim zákazníkům nabídnout moderní prostředí pro nákup, aby se u nás cítili dobře. A proto v trendu modernizace prodejen pokračujeme,“ dodává Maierl.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6