Data o prodejně se načítají

Oceněnou novinkou ve Volbě spotřebitelů se stala značka dětského oblečení Kuniboo

31. května 2019, Praha

Produktová řada dětského oblečení Kuniboo, která je privátní značkou společnosti Kaufland, byla oceněna jako Nejlepší novinka Volby spotřebitelů. Tento marketingový program zákaznických preferencí monitoruje a oceňuje produkty nebo celé produktové řady na českém rychloobrátkovém trhu.

„Značku Kuniboo jsme uvedli na trh loni v červenci a jsme hrdí, že získala ocenění v kategorii Nejlepší novinka. Celá produktová řada Kuniboo je vyrobena ze 100% přírodního vlákna a certifikována podle GOTS. Tento certifikát označuje udržitelnou módu, která je pro uživatele bezpečná a bere ohled na etické aspekty procesu výroby. Bio materiály jsou samozřejmě hypoalergenní a je vhodná pro citlivou dětskou pokožku,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika.

Společnost Kaufland v letošním ročníku Volby spotřebitelů představila kromě značky Kuniboo také produktovou řadu K-Free, konkrétně pečící směsi bez lepku, a syrové klobásy značky Naše maso z Modletic. Ty vyrábí ve svém vlastním masozávodě. Kaufland je totiž jediným obchodním řetězcem, který má v České republice svou výrobu. Obchodní řetězec stále rozšiřuje své portfolio privátních značek, a to jak ve food, tak non food segmentu.

Marketingový program Volba spotřebitelů, který realizuje společnost ATOZ Marketing Services, spol. s r. o. již devatenáctým rokem, podporuje a oceňuje rychloobrátkové výrobky inovované či nově uvedené na český trh. Do letošního ročníku se opět přihlásily menší domácí firmy i velké mezinárodní společnosti a utkaly se tak v souboji se svými vlastními výrobky či celými výrobkovými řadami. Vítězné produkty opět vzešly z komplexního průzkumu, který byl realizován na reprezentativním vzorku 4 000 respondentů z řad konzumentů.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6