Data o prodejně se načítají

Kultovní botasky v Kauflandu

Praha, 15. května 2019

Kaufland se spojil s českou klasickou značkou Botas a společně připravily speciální kolekci botasek v několika designech. Spolupráce vznikla na základě projektu, v rámci kterého Kaufland podporuje lokální značky a producenty. „Kaufland je hrdý na to, že může pomoci značce Botas v dalším růstu. Naším cílem je dostat kultovní botasky opravdu ke všem a za ty nejlepší ceny,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Exkluzivní nabídka s jedinečnými designy navrženými přímo pro Kaufland startuje 15. května.

Botasky jsou klasika. Chodilo v nich celé Československo a vítězili v nich nejúspěšnější běžci. Chvíli to vypadalo, že značce dojde dech a skončí v zapomnění, jako mnoho slavných českých značek. To se naštěstí nestalo. Z klasické ikony šedesátých let se stává krok za krokem i ikona současná. Pro svůj moderní design, poctivé provedení a maximální pohodlí. Vyrábějí se z těch nejkvalitnějších materiálů a dokonale padnou. Než si botasky nasadíte na nohu, projdou rukama zkušených obuvnických mistrů ze závodu ve Skutči v Pardubickém kraji, kde se vyrábějí už přes 60 let.

V nabídce Kauflandu najdete dva typy botasek z kvalitních kožených usní v osmi barevných provedeních:

BOTAS CLASSIC – nadčasová klasika s originálním a stále aktuálním designem z roku 1966. Těžko najít boty české výroby, které by do takové míry prověřila historie. Budete se v nich cítit velmi pohodlně – jsou šité z kvalitních materiálů a přímo na evropský typ nohy.

BOTAS CITY – modernější pojetí dalšího klasického designu botasek z 80. let upravená pro potřeby moderního městského člověka. Kombinace materiálu odolného proti odření a SOFT FIT stélky, která podporuje klenbu nohy, je ideální pro všechny typicky městské povrchy, jako jsou asfalt a beton, i pro sportovní aktivity na nich. V akční nabídce ve všech prodejnách Kaufland najdete oba typy bot už od 15. května po dobu čtyř týdnů nebo do vyprodání zásob.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6