Data o prodejně se načítají

Jídlo je vášeň, fantazie, láska, rituál… Kaufland startuje novou mezinárodní kampaň s cílem zdůraznit kvalitu nabízeného sortimentu, jeho pestrost a vřelý přístup k zákazníkům i význam jídla v životě.

Praha, 1. dubna 2019

Společnost Kaufland v dubnu spouští rozsáhlou mezinárodní kampaň, v jejímž rámci poukazuje na to, jak významnou roli hraje jídlo v naší společnosti a v našich životech. Do popředí přitom nestaví produkty, ale především emoce, které v nás jídlo vyvolává. „Chceme zdůraznit jedinečnost a důležitost jídla v životě a to, že je víc než jen souhrnem jednotlivých potravin. Přináší lidem radost, vzpomínky i nové zážitky, spojuje a spoluvytváří domov, symbolizuje tradici a pohostinnost,“ vysvětluje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Zákazníci se s kampaní setkají nejen prostřednictvím billboardů, televizních a rozhlasových spotů, letáků a na internetu, ale i na různých místech ve všech prodejnách obchodního řetězce. Kaufland v každé z nich nabízí bohatý sortiment ovoce a zeleniny, pečiva, mléčných výrobků, čerstvé pulty s rozsáhlým výběrem kvalitního masa, ryb a uzenin, včetně velkého množství regionálních produktů. „Kampaň se bude prolínat všemi těmito kategoriemi a prostřednictvím vzkazů s emočně silným sdělením bude komunikovat svou nosnou myšlenku – že jídlo nás doprovází při těch nejkrásnějších a nejdůležitějších událostech v životě,“ dodává Renata Maierl.

Kampaň, která chce podpořit hodnoty společnosti Kaufland, bude v průběhu celého roku v mnoha podobách zobrazovat témata související s jídlem jako například svobodu, přátelství, objevování nových chutí nebo zdraví. Všechna se objeví ve více než desítce různých spotů a s nimi spojených vizuálů. Pro zákazníky je během celé kampaně připravena spousta atraktivních akcí, které se budou vázat vždy ke stávající sezóně a k danému tématu. Sloganem, který celou komunikační platformu začátkem dubna otevírá, je „Jídlo je láska“. Ten se pojí k příběhu, v jehož popředí stojí rodina a jeden snubní prstýnek a který vtipným způsobem ukazuje, jak zásadní roli může hrát i „obyčejná“ bábovka.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6