Data o prodejně se načítají

Nová prodejna Kaufland v Teplicích otevře již ve čtvrtek!

Praha, 12. prosince 2018

Jeden z největších prodejních řetězců v České republice, společnost Kaufland, otevře ve čtvrtek svou 132. prodejnu. Obyvatelé Teplic se tak mohou těšit na slavnostní otevření již druhé prodejny v tomto městě, s doprovodným dvoudenním vánočním programem pro děti i celou rodinu.

Ve čtvrtek 13. 12. bude v Teplicích otevřena nová prodejna Kaufland. Díky konceptu ekologické výstavby s nejnovějším technologickým řešením, například snížení množství CO2, budova minimálně zatěžuje své okolí. Prodejní plochu i zázemí osvětluje moderní, příjemné, a především úsporné LED osvětlení. Chladicí nábytek je osazen dveřmi, což spolu s nejnovějšími technologiemi v oblasti rekuperace výrazně snižuje energetickou náročnost.

Moderní technologie

Kaufland v ulici Čs. dobrovolců nabídne obyvatelům Teplic nákupní plochu o rozloze 2 860 m2. V nové prodejně na zákazníky čeká hned několik technologických novinek. Jednou z nich jsou například digitální obrazovky umístěné před vchodem i na prodejní ploše, které informují o akcích. V orientaci pomáhá jednoduchý navigační systém zastoupený piktogramy a výmalba stěn podle druhu zboží. Vybavení teplické prodejny doplňují čtečky EAN kódů pro kontrolu cen jednotlivých produktů a nejnovější typ pokladních stojanů. Moderní vzhled interiéru navozuje pocit jednoduchosti a funkčnosti. Před prodejnou nechybí parkoviště s kapacitou 209 parkovacích míst a rychlodobíjecí stanice pro elektromobily.

„Při modernizaci prodejen nezapomínáme ani na naše zaměstnance, pro které rozšiřujeme a inovujeme zázemí prodejny. Společenská místnost, jídelna i šatny jsou nyní vzdušnější a laděné do příjemných barev. K dispozici je zaměstnancům také plně vybavená moderní kuchyň,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Vánoční program pro celou rodinu

Na uvítanou je pro všechny zákazníky přichystána ochutnávka bezlepkových a bezlaktózových produktů privátní řady K-Free, kterou doplní nová značka K-to go. Ve čtvrtek a v pátek vždy od 10 do 19 hodin budou probíhat vánoční trhy s tvořivými dílnami pro celou rodinu. Speciálně pro děti je pak připraven doprovodný program. Po oba dny bude přítomen také maskot klubu FK Teplice, který do zákaznické soutěže věnoval lístky na sobotní domácí zápas. Celkovou atmosféru akce dokreslí hostesky a profesionální DJ.

Pro šťastlivce nákup zdarma

Celkem šest náhodně vybraných zákazníků bude mít v průběhu čtvrtka i pátku možnost nákupu zdarma ze sortimentu potravin a drogerie s omezeným časovým limitem 3 minut.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6