Data o prodejně se načítají

Karviná v novém! Kaufland pokračuje v modernizaci

Praha, 17. října 2018

Příjemný moderní interiér a spousta novinek čekají na zákazníky v nově zrekonstruované prodejně obchodního řetězce Kaufland v Karviné. Od čtvrtka nabídne svým zákazníkům pohodlnější a rychlejší nakupování, a to hlavně díky zavedení nových moderních technologií. Na první dva dny od otevření je navíc připraveno i několik speciálních akcí.

 

Ve čtvrtek 18. října proběhne slavnostní otevření nově zrekonstruované karvinské prodejny Kaufland. Pro prvních 500 zákazníků je přichystána sklenka sektu na uvítanou. Další program nabídne ochutnávku uzenin a sýrů. Nebudou chybět ani hostesky s tematickými balonky.

Prodejna nabídne svým zákazníkům vedle moderního interiéru i spoustu inovací. Jednou z nich jsou například digitální obrazovky umístěné u čerstvých pultů. Tzv. digital signage zákazníkům usnadní orientaci v sortimentu zboží i akčních nabídkách, které se budou na obrazovkách neustále obměňovat. Vybavení prodejny doplní dvě čtečky EAN kódů pro kontrolu cen jednotlivých produktů. Dalšími vítanými benefity nového interiéru jsou nižší regály, výmalba stěn podle druhu zboží a také jednoduchý navigační systém zastoupený piktogramy. Majitele elektromobilů pak jistě potěší i rychlodobíjecí elektrostanice přímo na parkovišti před prodejnou či širší parkovací místa umožňující pohodlnější parkování.

„Věříme, že nové rozložení prodejny bude pro naše zákazníky pozitivní změnou. Podobný koncept jsme již realizovali v dalších našich prodejnách a zákazníci jej hodnotí velmi kladně,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika. Oproti dřívějšku se karvinská prodejna pyšní také pekárnou a masovým pultem s čerstvými výrobky přímo od řezníků z vlastního masozávodu v Modleticích u Prahy.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6