Data o prodejně se načítají

Krása spočívá v nedokonalosti! Nová kosmetická značka Kauflandu vyzdvihuje jedinečnost a originalitu osobnosti

Praha, 18. září 2018

Hlavní myšlenkou nové privátní značky bevola® je inspirovat lidi k tomu, aby ze svých chyb udělali přednost. Pod značkou zákazníci najdou více než 100 kvalitních výrobků splňujících vysoké standardy kvality za rozumnou cenu.

Rozsáhlý sortiment nové kosmetické značky bevola® zahrnuje péči o obličej, pokožku, vlasy a mnoho dalšího. Produkty jsou určeny ženám, mužům i dětem. Složení výrobků je sestaveno z pečlivě vybraných látek s klinicky prokázanou a pravidelně testovanou kožní snášenlivostí.

„Neustále se snažíme rozvíjet a vycházet vstříc přáním našich zákazníků. Proto jsme se rozhodli rozšířit řadu privátních značek o sortiment pečující kosmetiky. Nyní u nás zákazníci najdou vše pod jednou střechou. Tedy nejen vždy čerstvé potraviny, ale i výrobky pro každodenní péči o sebe a svou rodinu. A to v požadované kvalitě a zároveň za příznivou cenu,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

 

Měj se rád. Pečuj o sebe.

Člověk nemusí být dokonalý. bevola® na lidské kráse vyzdvihuje individualitu a autentičnost. „Nedokonalosti či chyby má každý z nás. Každý člověk je jedinečný. Právě na této filozofii staví i produkty bevola®, připomínající, že my všichni jsme něčím unikátní," vysvětluje Renata Maierl.

Tvářemi značky jsou obyčejní lidé se všedními (ne)dokonalostmi. A tak je na vizuálech zobrazena dívka, která má odstáté uši nebo mezírku mezi zuby. V rámci komunikace je nová privátní značka propagována prostřednictvím online kampaně, tiskovin a televizních spotů až do konce října.

 

Cenami ověnčený nováček na trhu

Sprchový gel pro muže bevola Men® získal u našich slovenských sousedů ocenění v kategorii Koupelové kosmetiky, kde se díky samotným spotřebitelům stal Nejlepší novinkou roku 2018. Tím ale výčet cen této značky nekončí. V německém časopisu ÖKO-TEST, obdobného zaměření jako náš dTest, byly oceněny další výrobky. Tentokrát z dětské pečující řady. Tu si na sociální síti ženy s.r.o. pochvalovaly i české matky v rámci spotřebitelského testování. Na mycích gelech, pěně a šamponech bevola Baby® oceňovaly především to, že neštípou v očích a jsou vhodné i pro alergickou pokožku dětí.

„U kosmetiky pro nejmenší jsou využívány výtažky z heřmánku, minerální oleje a panthenol. Ženy jistě potěší kvalitní pěstící kosmetika přizpůsobená typu jejich pokožky obsahující vysoce kvalitní avokádový a arganový olej, uklidňující aloe vera či Q10. Portfolio této privátní značky se chystáme do budoucna dále rozšiřovat,“ doplňuje Renata Maierl.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6